Sıfır Bir oyuncuları kimlerdir? Karakterleri , gerçek isimleri nedir? Nereden nasıl izlenir?

Sıfır Bir Adana oyuncuları kimlerdir? Karakterleri ve gerçek isimleri nedir? Nereden izlenir?

İzleyicileri ekranlara kilitleyen Sıfır Bir Adana dizisi kısa sürede fenomen bir dizi haline geldi önceleri kısıtlı imkanlarla amatör olarak çekilen dizi günümüzde profesyonel ellerde izleyicilerine sunuluyor. Yeni sezona bomba gibi giren dizide final sezonunda (6.sezon) 1. bölüm yayınlandı….Sıfır Bir Dizisi takipcilerinin sorduğu sorular Sıfır bir oyuncuları kimlerdir? Nereden nasıl izlenir? Konusu nedir? Sıfır Bir dizisi hangi mahallede semtte çekiliyor. Tüm bu soruların yanıtını haberimizin devamında bulacaksınız….

Sıfır Bir Adana Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları Karakterleri Kimlerdir Tam Kadro

İlk önce Youtube’de, piyasada oldukça yeni olan az sayıda genç tarafından çekilmeye başlanan Sıfır Bir Adana, kısa süre içerisinde şehrin sevilen dizilerinden olmayı başardı. Bölümleri Youtube’de yayınlandıkça milyonlarca izleyiciye ulaşmaya başlayan dizi, daha sonra maddi destek almak ve çok daha geniş bir kitleye daha iyi teknik çalışmalarla ulaşabilmek için BluTV’ye geçiş yaptı. Diziyi an itibariyle BluTV üyeliği olan herkes ilk bölümden itibaren HD kalitede izleyebiliyor.

Sıfır Bir Adana Konusu Nedir?

Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan Savaş, Cio ve Özgür isimli üç arkadaş, yaşanan ölümleri ve illegal olayları kendilerine dert edinerek bir karar alıyorlar. Mahallede artık hiçbir gencin uyuşturucudan dolayı hayatını kaybetmesini istemeyen üç arkadaş, mahallenin ağabeyleri olmaları ve çok sayıda genç tarafından sevilmeleri nedeniyle kirli düzeni yıkmak için herkese en sert şekilde karşılık veriyorlar.

Sıfır Bir (Savaş) Savaş Satış Kimdir?

Başrol oyuncusu olan Savaş, Savaş Satış tarafından canlandırılıyor. İzmit’te 1989 yılında doğan Savaş Satış, Ankara – İstanbul ve İzmir’de yaşamıştır. Üniversite eğitimini Çukurova Tekstil Mühendisliği bölümünde tamamlayan Satış, bu süreçte 5 yıl boyunca tiyatro gösterilerinde aktif olarak rol aldı. 12. ÜTF’de ödül alan oyuncu, Adana’ya dönerek arkadaşlarıyla birlikte, Hürriyet Mahallesi’ni anlatmak için dizi çekme kararı aldı.

Sıfır Bir (Cio) Cihangir Ceyhan Kimdir?

Şimdilerde Bomba gibi Çukur dizisine Azer Kurtuluş karakteriye giren Cihangir Ceyhan Eskiden Sıfır Bir Dizinin en sevilen oyuncularından biriydi Cio, Cihangir Ceyhan’ın hayat verdiği karakter olarak internet dizileri tarihine kazınmıştır. Asi, sinirli, güçlü ve haksızlığa karşı dimdik duruşuyla izleyiciyi etkilemeyi başaran Cihangir Ceyhan 1989 yılında Adana’da doğdu. Açıköğretim Fakültesi İşletme mezunu olan Ceyhan, 2,5 yıl boyunca İstanbul’da setlerde eğitim almış ve Adana’da arkadaşlarıyla internet dizisi çekmeye karar vermiştir.

Sıfır Bir (Özgür) Özgür Meriç Kimdir?

Çocukluğundan beri bir şekilde sürdürdüğü hayatı, mahalle ağabeylerinden öğrendikleriyle birleşerek, son derece önemli yerlere gelmesini sağlıyor. Gözü yükseklerde olmayan, arkadaşlık ve mahalle kavramlarıyla hayatını sürdüren mahalle genci tiplemesini en uygun şekilde işleyen oyunculardan biridir. Adana’nın geneline etki edebilecek kararlar alınırken orada olması, her zaman için hem sevilmeyen hem de ne yapacağı merak edilen tiplemelerden biri olarak görülmesi ise oldukça şaşırtıcıdır. Hem dış ses hem de Özgür karakterine hayat veren Özgür Meriç, dizinin önde gelen isimlerindendir.

Sıfır Bir (Anafor) Burak Şahin Kimdir?

En temiz ve duygusal karakterlerden olan Anafor, Burak Şahin tarafından gösterilen performansla adından söz ettiriyor. Burak Şahin, amatör bir oyuncu olmasına rağmen oldukça uzun süre boyunca kamera karşısında kalmış ve karakterinin hakkını en iyi şekilde vermiştir.

Sıfır Bir (Avukat Kenan) Kadri Beran Taşkın Kimdir?

Dizinin hem yönetmeni hem de oyuncularından biri olan Kadri Beran Taşkın, Kenan karakterine hayat veriyor. Dizideki Savaş karakterinin avukatı olması, özellikle de Savaş ile arkadaşlarının başının sıkıştığı noktalarda hikayeye doğrudan şekil veren isimlerden biri olmasını sağlıyor. Oyunculuktaki başarısı ve yönetmenlikteki performansıyla kendini belli eden Kadri Beran Taşkın, 1987 Diyarbakır doğumludur. Eskişehir’de eğitimini tamamlayan ismin daha sonra arkadaşlarıyla birlikte Adana’da film çekmek için bir hikaye belirledi ve çalışmalara başladı.

Sıfır Bir (Garip) Kenan Doğan Ciniviz Kimdir?

Dizide ilk dakikadan itibaren ağabeylerine bağlılığını ispatlamış olan Garip, Kenan Doğan Ciniviz tarafından canlandırılıyor. Oyuncunun gösterdiği performans, hem heyecan dolu dakikalarda hem de eğlenceli anlarda net olarak dizinin daha güzel bir hale gelmesini sağlayan etkenlerdendir. Adıyaman’lı olan Kenan Doğan Ciniviz, Adana’da amatör oyuncu olarak başladığı serüvende başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

Sıfır Bir (Cabbar) Burak Şafak Kimdir?

Sürekli olarak yemek sevdalısı olan bir gence hayat veren Burak Şafak, dizideki Cabbar karakterinin herkes tarafından sevilmesini sağlayan oyuncu – karakter uyumunu net şekilde ortaya koyuyor. Amatör bir isim olmasına karşın, dizide çok sayıda fana ulaşan ve son derece başarılı olan oyunculardandır.

Sıfır Bir (Nesih) Nesih Turunç Kimdir?

Mahallenin bilge ağabeylerinden olan Nesih karakteri, Nesih Turunç tarafından canlandırılıyor. Etliye sütlüye fazla karışmayan bir isim gibi gözükse de, dizide özellikle Savaş tarafından alınacak kararlar öncesinde danıştığı isimlerden olması, sevilen karakterlerden biri olmasını sağlıyor.

Sıfır Bir (Cihat) Onur Akbay Kimdir?

Onur Akbay, Diyarbakır doğumlu ve hayatının bir bölümünü Adana’da geçiren bir isimdir. Adana’da üniversite eğitimi görürken özellikle arkadaşlarının dizi çekeceğini öğrenmesi ve son derece uygun karakterlerden biri olacağının düşünülmesi, onu bu serüvenin içine çekmiştir. Cihat karakterine hayat veren Onur Akbay tarafından dizinin ilk bölümlerinden itibaren oldukça başarılı bir performans sergilenmiştir.

Sıfır Bir (Berto) Bertan Uçar Kimdir?

Sıfır Bir Adana hayranları, en sevdiği karakterler arasında her zaman için Berto’yu gösteriyorlar. Berto karakterine can veren Bertan Uçar, diziye giriş sahnesinden itibaren her zaman için muhteşem oyunculuk performansı sergilemeyi başarmış isimler arasında geliyor. Mahallenin genel tipleme ortalamasına aykırı olarak, hem görünümü hem de davranışlarıyla birlikte tamamen farklı bir kişi olduğunu ilk dakikadan itibaren hissettiriyor. Amatör bir oyuncu olmasına rağmen kısa süre içerisinde milyonlara hitap etmeye başlayan Bertan Uçar, dizinin en sevilen karakterlerindendir.

Sıfır Bir (Vedo) Vedat Karahan Kimdir?

Vedo karakterine hayat veren Veday Karahan, dizide yan karakterlerden olmasına rağmen, sadık ve mahallenin iyi gençlerinden olması nedeniyle en çok sevilen oyunculardan biridir. Çok sayıda fana sahip olan Vedo, özellikle ağabeylerine olan bağlılığı ve sürekli olarak mahalleyi koruma girişimlerinden dolayı kendini kanıtlamayı başarıyor.

Sıfır Bir (Cahil Burak) Burak Akyüz Kimdir?

Dizinin başından beri hem gerçekçi oyunculuğu hem de ortaya koyduğu performansla adımı milyonlarca kişiye duyuran isimlerden biri de Burak Akyüz olmuştur. Amatör bir oyuncu olarak dizide yer almaya başlamasına rağmen, Adana’nın sokaklarında büyüyen ve sinirlendiği her şeyi kavga ederek çözmeye çalışan bir gençtir.

Cahil Burak, dizide en çok fana ulaşmış oyuncular arasında yer almasının yanı sıra, gösterdiği kusursuz performansla ise dizinin ilk gününden beri çok büyük bir kitle tarafından da desteklenen bir isim haline gelmiştir.

Sıfır Bir (Harun) Özgür Bektur Kimdir?

Amatör oyunculardan olan Özgür Bektur, dizinin özellikle de hapishane sahnelerinin çekilmesi esnasında gösterdiği performansıyla adını duyurmayı başarmıştır. Sinirli, kanı hızlı kaynayan ve asi genç karakter rolünü oldukça başarılı bir şekilde canlandıran Özgür Bektur, dizide Harun karakterine hayat veriyor.

Sıfır Bir (Gökhan) Gökhan Diğicibaşi Kimdir?

Gökhan, Sıfır Bir Adana dizisini izleyenlerin direkt olarak taraf almamasına rağmen, fanı olmadığı karakterlerdendir. Gökhan karakterine hayat veren Gökhan Diğicibaşi, dizide uzun süre boyunca son derece başarılı bir şekilde performans göstermiş ve takdir toplamıştır.

Sıfır Bir (Tümer) Tümer Adakaner Kimdir?

Tümer karakterine hayat veren Tümer Adakaner, dizide saygı duyulan ve özellikle başrollerin alacağı kararlara doğrudan etki eden en önemli isimlerden bir tanesidir. Uzun süre boyunca dizide yer alması ve her zaman için Savaş ile arkadaşlarının yanında olması nedeniyle sevilen bir tipleme olarak akılara kazınmıştır. Dizinin bugünlere gelmesinde son derece büyük bir pay sahibi olan karakterler arasında yer alan Tümer, bilge ve gençlerin her zaman akıl danışabileceği kişi tipini en güzel şekilde izleyicilerle buluşturmuştur.

Sıfır Bir (Serdar) Serdar Avcılar Kimdir?

Serdar tiplemesiyle akıllara kazınan Serdar Avcılar, Sıfır Bir Adana dizisinde özellikle de gerilimli ve heyecanlı sahnelerde izleyenleri etkilemeyi başarıyor. Amatör oyunculardan olmasına rağmen gösterdiği performansla tüm izleyicileri etkilemeyi başarmıştır.

Sıfır Bir (Salih) Salih İnci Kimdir?

Oynadığı karakterin diğerlerinden tamamen farklı, düşünce yapısı ve davranışlarıyla özel bir kişi olduğunu sonuna kadar yaşatan Salih İnci, dizide Salih karakterine hayat veriyor. Kast ekibi seçilirken, başrollerin dışındaki tiplemelerde de detaylı bir çalışma yapıldığının en önemli göstergesi Salih karakteridir.

Sıfır Bir (Sami) Erkan Kabakçıoğlu Kimdir?

Erkan Kabakçıoğlu, dizideki performansıyla birlikte binlerce hayrana ulaşmış isimlerin başında geliyor. Kötü bir karaktere can vermesine rağmen, karizmatikliği ve başarısı sayesinde adından söz ettiriyor. Dizinin en kritik kararlarının alındığı sahnelerde yer alan bir isim olması, kendisinin özellikle de başrollere her zaman etki edebilecek bir isim olarak bilinmesini sağlıyor. Gücü ve elde ettiği nam sayesinde hem korkulan hem de saygı duyulan bir karakterdir. Erkan Kabakçıoğlu’nun hayat verdiği Sami karakteri, Türkiye’de dijital platformlarda ve internet dizileri arasında tarihe geçmiş karakterlerden biri olacaktır.

Sıfır Bir (Yıldırım) İbrahim Uzunca Kimdir?

Yıldırım karakterine hayat veren İbrahim Uzunca, özellikle sevenlerinin ve sevmeyenlerinin bol olduğu nadir isimlerdendir. Diğer oyunculara kıyasla henüz yeni bir oyunculuk deneyimine sahip olmasına rağmen, bölümlerin şekillenme evresinde kendinden söz ettiren isimlerden olmuştur. Yıldırım, dizinin sevenlerinin unutmayacağı karakterlerden bir tanesidir.

Sıfır Bir (Güray) Güray Bayram Kimdir?

Güray olarak bilinen Güray Bayram, dizinin kritik bölümlerinde kendine yer bulan isimlerden biridir. Gerçek adını dizide kullanan oyunculardan olan Güray, henüz oyunculukta yeni olmasına rağmen, kısa sürede adapte olmayı başarmıştır.

Sıfır Bir (Bengü) Emine Atlı Kimdir?

Dizide Bengü olarak bildiğimiz Emine Atlı, hakkında çok az bilgi olan oyunculardandır. Son derece başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Atlı, aktif olarak dizide yer alıyor. Dizinin hikayesine doğrudan etki eden isimlerle bir arada bulunduğu için, hayranlar tarafından en sevilen isimlerden bir tanesi olarak görülüyor.

Sıfır Bir Cengo Kimdir?

YORUMLAR

 1. film bomba tam benlik katliam falan izleyin yani gardaş daha ne diim

 2. Sitede Kendinizi İyi Aparın Site Mahele Deyil

 3. Hürreyet tehlikeli diyenler bizim mahalleye girmesinler…

  1. Senin mahallenen nere aslan

 4. Yönetmenden başka hiç kimse üniversite mezunu değil yalan söylemeyin

  1. Nasıl değil?Bir çoğu üni mezunu araştır bak kardeş

  2. Savaş satış ve cihangir ceyhan sinema ve televizyon mezunu onur akbay maden mühendisliği bölümü mezunu

 5. Burak cengo nerden otreyon

 6. Burak ve cengo ben siz izryom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.