Sıfır Noktası Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Bilgileri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Sıfır Noktası Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Bilgileri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Sıfır Noktası Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Bilgileri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sıfır Noktası Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Bilgileri… Sıfır Noktası dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Sıfır Noktası dizisine yeni oyuncular dahil oluyor. Sıfır Noktası dizisine katılan oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sıfır Noktası dizisi yapımcılığını Degas Film – Volkan Kocatürk’ün yaptığı yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği senaristliğini Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli’nin yazdığı dizinin kadrosunda Hilmicem İntepe, Eslem Akar, Tayanç Ayaydın ve Anıl Tetik yer alıyordu. Sıfır Noktası dizisine katılanyeni oyuncu Vildan Atasever oldu.

Sıfır Noktası dizisi oyuncuları belli olunca dizi ekibi sete çıktı. Sıfır Noktası dizisi seti bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Sıfır Noktası dizi seti nerede bilgileri;

Sıfır Noktası dizisi Degas Film yapımcılığında yayınlanırken dizinin konusuna bakalım. Sıfır Noktası dizisinde buz hokeyi takımına koçluk yapan Mahir ve başarısı konu edilecek. Sokak çocuklarından oluşan buz hokeyi takımının şampiyonluk öyküsü ekranlara taşınıyor. Sıfır Noktası dizisi yönetmenliğini de Volkan Kocatürk yapacak.

Sıfır Noktası dizisinde yaşanmış bir öykü paylaşılacak. 8 Yıl önce Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’ın ilçeye buz pistine gelen ziyaretçileri rahatsız ettiği gerekçesiyle sokak çocuklarını topluma kazandırmak adına onlardan bir takım oluşturmuş ve bu takım Avrupa şampiyonu olarak büyük bir başarı kazanmıştı.Sıfır Noktası cast çalışmaları tamamlanırken sete çıkmaya hazırlanan dizi ekibinin bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sıfır Noktası dizisinin gerçek öyküsü İstanbul Zeytinburnu’da geçmiştir. Bu yüzden de Sıfır Noktası dizisi set ekibi de İstanbul Zeytinburnu’dan çekebilir. Ancak İstanbul Zeytinburdu’ndan  farklı bir yerde set için seçilebilir. Sıfır Noktası dizisi  bilgilerini set adresi netleştiğinde sizlerle paylaacağız.

Sıfır Noktası dizisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sıfır Noktası Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Bilgileri (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018