Sıfır Noktası Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Sezon Dizisi

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Sıfır Noktası Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Sezon Dizisi konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Sıfır Noktası Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Sezon Dizisi hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Trt1 bu sezon dizilerde çok iddialı olacak gibi görünüyor. Bir çok yeni diziye öncülük edecek olan Trt1 yeni yapımların gözdesi bir kanal haline geliyor. Diriliş Abdülhamit ve kutül Amare gibi tarihi dizileri ile oldukça başarılı olan kanal yeni dizisi Sıfır Noktası ile de şansını denemek istiyor. Bu konuda yeni dizi Sıfır Noktası Dizisi Oyuncuları ve kanalı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Degas Film’den Trt 1 için hazırlanan yeni dizinin adı Sıfır Noktası. Adından da anlaşılacağı üzere merak edilecek bir konusu olan Sıfır Noktası isimli yeni dizinin konusu Sokak Çocuklarından oluşan bir buz Hokeyi takımının sıfırdan başlayan ve şampiyonluğa giden müthiş öyküsü ekranlara taşınıyor. Bu sezon yayınlanan ve çok sevilen Savaşçı ve İsimsizler’in de yönetmenliğini yapan Volkan Kocatürkün Sıfır Noktası dizisinde hem yapımcılık görevi var hemde yönetmenliğini üstlenecek.

Sıfır Noktası Dizisi Oyuncuları henüz belli olmadığı için dizi hazırlık aşamasında casting çalışmalarını yapıyor. Sıfır Noktası Dizisinin Konusunu yukarıda yamıştık müthiş bir başarı öyküsü olacak, Sıfır Noktası Dizisi Özeti (Trt1) Yeni Sezon Dizisi olarak yerini alacak. Bu güzel başarı hikayesindeki asıl kahramanlar Zeytinburnu Belediye başkanının talimatı ile topluma kazandırılan çocuklar..

Sıfır Noktası Dizisi nereden ilham aldı nereden çıktı bu buz hokeyi ile başarı hikayesi diyorsanız işte bilgi: 8 Yıl önce İstanbulda Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’ın ilçeye buz pistine gelen ziyaretçileri rahatsız ettiği gerekçesiyle sokak çocuklarını topluma kazandırmak adına onlardan bir takım oluşturmuş ve bu takım Avrupa şampiyonu olarak büyük bir başarı kazanmıştı. İşte bu sahipsiz kimsesiz adeta sıfırdan başlayan çocukların hikayesini izleyeceğiz bu dizide..

Sıfır Noktası Dizisi buz hokeyi dizisi gibi görünse de aslında başarıya atılan adımların dizisi de denebilir. Sıfır Noktası Dizisi bu güzel hikayenin ekranlara taşınacağı yeni bir dizi olarak Trt1 ekranlarında izleyenler ilham vermesi için çekilecek. Sıfır Noktası’nın cast çalışmaları ise geçtiğimiz günlerde başladı. Oyuncu seçimleri tamamlandıktan sonra sizlere Sıfır Noktası Dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini tek tek tanıtacağız burada..

Sıfır Noktası dizisinin Konusu; Sokak çocuklarından oluşan buz hokeyi takımının sıfırdan başlayıp şampiyonluğa giden başarısını anlatan bir dizi. Sıfır Noktası Dizisi Özeti ve fragmanı gibi detayları ileriki aylarda sizlerle paylaşacağız.. Sıfır Noktası Dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi bizlere yazabilir ve bu güzel başarı öyküsü hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Tayanç Ayaydın Sıfır Bir dizisi oyuncusu olacak. Sıfır Noktası dizisi TRT için hazırlandı. Sıfır Noktası dizisinde buz hokeyi kaptanı olarak diziye katılan oyuncu Tayanç Ayaydın oldu. Sıfır Noktası dizisinde buz hokeyi takımına koçluk yapacak karakter Mahir. Sıfır Noktası Mahir’i dizide canlandıracak olan isim Tayanç Ayaydın Kimdir?

Tayanç Ayaydın Kimdir? 1979 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünde okudu. 2001 yılında mezun oldu. Komedi Dram Tiyatro Topluluğu, Stüdyo Drama ve Alchera Tiyatro Topluluğu’nda oynadı. Sıfır Noktası dizisinin Mahir’i olan Tayanç Ayaydın daha önce bir çok dizide de rol aldı.

Tayan Ayaydın 2004 yılında Gece Yürüyüşü dizisi ile oyunculuğa adım attı. Sonrasında rol aldığı Aliye dizisi ile ünlendi. 2006 Sıla, 2008 Aşk Yakar, 2009 Sakarya Fırat dizisi, 2009 Ey Aşk Nerdesin, 2014 Zeytin Tepesi, 2015 Kırgın Çiçekler, 2016 Hayat Şarkısı dizilerinde rol aldı.

Tayanç Ayaydın yeni dizisi Sıfır Noktası ile ilgili detayları sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2018