Sıra Sende Türkiye Yarışması Bitti mi Neden Final Yaptı, Yeniden Başlar mı?

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen yarışma programı Sıra Sende Türkiye Yarışması Bitti mi Neden Final Yaptı, Yeniden Başlar mı? sorusu çok merak edildi bizde Trt1 ekranlarında yayınlanan bu yarışma hakkında derlediğimiz haberi sizlere sunmak istiyoruz.

Aslında sadece sıra sende değil bir çok yarışma veya dizinin beklenen sonunu biraz erken gördü Sıra Sende. Aldığı düşük reytinglerden sonra Sıra Sende Türkiye Yarışması Trt1 tarafından yayından alındı. Yani kısacası program erken final yapmak zorunda kaldı.

Şu sıralar oldukça zorlu bir reyting mücadelesinini hemen öncesindeyiz. Trt1 deki yarışmalar genelde uzun ömürlü olurdu ancak yarışmacıların performansları mı diyelim yoksa ekibin ve jürinin zayıf olması mı diyelim ne diyelim bilemedik ama yarışma gerçekten çok vasattı.

Zaten bu yüzden izleyende fazla çıkmadı. Yakında Tv8 de başlayacak O Ses Türkiye daha güçlü bir ses yarışması ve izleyen kitlesi hazır sayılır. Sanırım şarkıları en iyi seslendirenler kendilerini O Ses için saklıyor. Sıra Sende Türkiye Yarışması erken final kararı alarak yayınına yakında son verecek.

Trt1 de ekrana gelen Sıra Sende Bitti mi Neden bitti Final Yaptı, Sıra Sende Yeniden Başlar mı? herhangi bir kanala transfer olur mu şimdilik net bir yanıt yok olursa buraya yazacağız hemen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sıra Sende Türkiye Yarışması Bitti mi Neden Final Yaptı, Yeniden Başlar mı? (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017