Siyah Beyaz Aşk 15. Bölüm Fragmanı ve Özeti 29 Ocak Pazartesi

Kanal D ekranlarında devam eden Siyah Beyaz Aşk 15. Bölüm Özeti Fragmanı ve Özeti 29 Ocak Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yiğit masum bir kişiyi öldürdüğünü düşünmektedir. Bu yüzden dolayı Ferhat’a ağzına geleni söyler. Suna’da olanlardan dolayı Ferhat’ı suçlamaktadır.

Yiğit’i bir türlü koruyamayan Ferhat onu hapishaneden kurtarabilecek mi merak konusudur? İdil ve Namık’ın düğün hazırlıkları son aşamaya gelmiştir.Namık Yeterin evden kovulmasının ardından evinden kovulan Yeter ne yapacağını şaşırmıştır.

Namıka karşı büyük bir öfke besleyen Yeter bunun acısını çıkarmak için plan yaparken Namıka karşı plan yapan sadece Yeter değildir. Düğün gecesi ortaya çıkan yeni bir düşman Namık’ın karşısına çıkacaktır, bakalım Namık ne yapacak?

Ferhat ise Aslıyı korumak için ondan uzaklaşmaya başlamıştır. Kendisini bir bataklık olarak gören ve bu bataklıkta kaybolmasını istemediği Aslının iyiliği için ondan uzaklaşmaya başlayan Ferhatın bu tavrını Aslı bir türlü anlamlandıramaz ve Ferhatı ne yapmak istediğini öğrenmek ister.. Aslının bu ısrarcı tutumu Ferhatın geri adım atmasını sağlayacak mı izleyip göreceğiz.

Siyah Beyaz Aşk 15. Bölüm Fragmanı ve Özeti 29 Ocak Pazartesi günü kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam edecek. Her bölümü ile oldukça fazla izlenen dizi bakalım bu hafta reytinglerde nasıl bir sonuç alacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2018