Siyah Beyaz Aşk 2. Bölüm Fragmanı Aslı Ferhattan Kaçabilecek Mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisi 16 ekim pazartesi yayına başladı. Siyah Beyaz Aşk dizisi 2. bölümü de şimdiden merak konusu oldu. Fragmanı bilgilerini de sizlerle paylaşalım istedik. Siyah Beyaz Aşk 2. bölüm özetinde Ferhat Namık’ı babası gibi sevmektedir. Namık yıllardır belediye başkanlığına hazırlanmaktadır.

Namık’ın bilgisayarı çalınır ve o bilgisayardaki belgeler Namık’ın hapse girmesi demektir. Ferhat bu işin peşine düşer ve bilgisayarı çalan Ademi yakalar. Ademi sıkıştırıp tam gerçekleri öğrenecekken Adem gizli bir isim tarafından vurulur. Adem yaşamalı ki Ferhat bilgisayarı kurtarabilsin.

Aslı ise genel cerrahtır ve bir görev işin Ferhatların çiftliğine gider. Aslında oraya bir arkadaşına yardımcı olmak için onun yerine gitmiştir. Ama bu fedakarlığı hayatını değiştirir. Vurulmuş olan Ademi tedavi etmekle sorumludur. Aslı böyle kanunsuz işi yapmak istemez ama Ferhat onu bir oyunla kandırır ve ameliyatı yapmak zorunda kalır.

Aslı ameliyatı yapmak zorunda kalır ama sonrasında başı daha büyük derde girer. Artık hayatları birbirlerine bağlanmıştır. Siyah Beyaz Aşk 2. bölüm özeti fragmanı bilgilerini nasıl buldunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 October 2017