Siyah Beyaz Aşk 22. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 19 Mart Pazartesi

Siyah Beyaz Aşk 22. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 19 Mart Pazartesi… Cüneyt’i vuran Aslı, Ferhat’ın karanlığında kim olduğunu unuttuğunu fark eder. Aslı iyileşmek, tekrar kendisi olabilmek için Ferhat’ı bırakabilecek mi?
Yeter, İdil’in foyasını ortaya çıkarırken, İdil’in eline geçen koz sadece Yeter’i değil Gülsüm’ü de zor durumda bırakır.

Yeter, Gülsüm için İdil’in bu savaşı kazanmasına izin mi verecek? Aslı, Ferhat’tan uzak durmak isterken Ferhat aşkının peşini bırakmamaya kararlı. Her yerde Aslı’yı arayan Ferhat onu bulduğunda Aslı çoktan kararını vermiştir. Bu karar ikisini de sonsuza kadar etkileyecek bir karardır…

Siyah Beyaz Aşk 22. bölümünde neler olacak? Giderek içine çekildiği durumdan ve dünyadan rahatsız olan Aslı, Ferhat’ı bu dünyadan çıkartamayınca belli ki ayrılık kaçınılmaz olacak. Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı gösteriyor ki doğal olacak bu ayrılık iki taraf için de çok acı olacak. Peki Ferhat bu Aslı’ya gitme diyecek mi? Hayatını değiştirmek için bir adım atacak mı?

Siyah Beyaz Aşk 22. bölümü özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşmaya devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018