Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı Özeti Cem Aslı’yı Kurtarabilecek Mi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı Özeti Cem Aslı’yı Kurtarabilecek Mi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı Özeti Cem Aslı’yı Kurtarabilecek Mi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı Özeti… Siyah Beyaz Aşk 3. bölümde neler olacak? Aslı Ferhatın evlilik teklifini kabul eder ama bunu sırf zaman kazanıp kurtulmanın yollarını aramak için yapar. Ama Ferhat’ta çok zekidir ve bunun tedbirini önceden alır. Ferhat Aslıyı abisinin hayatı ile tehdit eder.

Aslı zorla evlenmek zorunda kalacaktır. Siyah Beyaz Aşk 3. Bölümde Aslı Ferhat’ın ailesini ve en önemlisi Ferhat’ı atlatıp kurtulmayı başarabilecek mi?Cem kardeşinin kaybolduğunu öğrenir ve hem Ferhatın dayısı olan Namık’ın kirli işlerini ortaya çıkarmak için Savcı Yiğit’le birlikte çalışır.

Cem kardeşinin izini bulur ve onu Ferhat’ın elinden kurtarabilecek mi? Gülsüm karnındaki bebek yüzünden zor durumdadır. Cüneyt’ten bir şeyler yapmasını ister. Cüneyt ise bilgisayarın peşine düşer ve Ferhata yalan söyler. Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı özeti sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı Özeti Cem Aslı’yı Kurtarabilecek Mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017