Siyah Beyaz Aşk 4. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Kasım

Siyah Beyaz Aşk 4. Bölüm Fragmanı Özeti …  Aslı Ferhatla evlenmiştir. Cem ve Yiğit nikahı basar ama yine de engel olamaz.  Aslı abisinin hayatı ve istemediği bir evlilik konusunda seçim yapmak zorunda kalır ve istemediği evliliği seçmek zorundadır.

Cem Aslı’ya baskı yapar ancak gerçeği öğrenemez. Aslı evlilik yetmez gibi bir de hem Ferhatla aynı evde hem de Ferhatın ailesiyle yaşamak zorunda kalır. Siyah Beyaz Aşk 4. Bölüm Yeter ve Namık Yiğitle karşılaştıktan sonra çok etkilenirler. Yeter yıllardır uzak kaldığı oğluyla arasını düzeltip ona yaklaşmak ister.

Namık ise bu duruma karşı çıkar. Cüneyt ve Ferhat karşı karşıya gelir çünkü Ferhat bilgisayarın peşindedir. Cüneyt zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Ferhat Aslıdan herkesten uzak durmasını ister.  Sinandan uzak kalmasını özellikle ister.  Aslı Ferhata direnmeye çalışırken de kendi karanlığında bulur kendisini. Siyah Beyaz Aşk 4. Bölüm Özeti Fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaştık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah Beyaz Aşk 4. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Kasım (2 Yorum)

  1. Siyah beyaz AŞK Umarım bitirmezler diziyi..tutturmuşlar bir reytinğ diye biz izliyoruz ve izlemye hakımız var diye düşünüyorum.çok güzel başladı ve devam etmeli.pazartesiyi günlerini bekler oldum.. kolay olanı herkes sever asıl zoru sevip başarmak gerekir ve gercek bitmeyen aşk budur..

  2. Neden fragman vermiyosunuz bizi delimi edeceksiniz kafayı yiyeceğim ya bu nedir her zaman arkasından fragmanı veriyordu hadi üzmeyin bizii

Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2017