Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm Fragmanı Özeti 13 Kasım Aslının Öğrendiği Sır Ne

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm Fragmanı Özeti 13 Kasım… Siyah Beyaz Aşkta Aslı biranlık öfkeyle Ferhat’ı bıçaklar ve kendisindenki karanlık noktadadır artık. Bu Aslıyı yıkar doktor olarak böyle bir şey yapmasının suçluluğunu yaşar. Aslı bundan sonra ne olacağını merak ederken Ferhat onu alır ve ailesinin malikanesine götürür.

Aslı aslında hayatının cezasını o evde alır. Çünkü bu ailenin sırları içinde yaşamaya mahkum edilecektir. Aslı bu çaresizlik içinde ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm Abisi boş durmayacaktır tabi ki. Cem ve Yiğitin tek amacı bu iş olmuştur  Namık ve Ferhatın kirli işlerini açığa çıkarmak için uğraşırlar. Handan da Yeterle anlaşma sağlamak zorunda kalacaktır.

Hastane olan Esra’nın tek çaresi Aslının ellerindedir. Ferhata yalvarır o ameliyata girmek için. Ferhat başta izin vermese de sonradan ameliyata yetiştirir Aslı’yı. Ama ameliyattan sonra Aslı’yı ne beklemektedir? Aslı öğrendiği gerçekle yine Ferhat konusunda hayal kırıklığı yaşar ve karşı karşıya gelir. Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm Özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaştık. 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.