Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri

Siyah Beyaz Aşk dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Diziye en son Ayhan karakteri dahil oldu. Ayhan Dağıstan Karakterini kim oynayacak merak konusu iken bugün haberlere düştü ve kim olduğu açıklandı. Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri haberimizde sizler için özetlendi.

Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan Kimdir? Gerçek Adı Selin Şekerci isimli oyuncudur. Güzel oyuncu bir çok dizide başrolde ve yan rollerde yer almış dizilerin aranan ismidir. Genç yaşına rağmen oldukça çok sayıda dizi film ve reklamda rol almış olan Selin Şekerci son dizisi Siyah Beyaz Aşkta Ayhan Dağıstan karakterini canlandıracak.

Selin Şekerci hepimizin yakından tanıdığı bir isim aslında. Selin Şekerci son olarak Çoban Yıldızı dizisinde oldukça başarılı bir rol oynamış ancak dizi erken final yaparak izleyenleri şaşırtmıştı. Daha önce ise Rengarenk dizisine dahil olan oyuncu o dizide de kısa süre sonra erken finali görmüştü. Ayhan Dağıstan karakteri ile Siyah beyaz aşkta neler yapacak bakalım.

Şimdi Siyah Beyaz dizisine Selin Şekercinin girdiğini görünce biran dedim ki aha şimdi Ayhan rolü ile Siyah Beyaz Aşk dizisine giren Selin Şekerci bu diziyi de erken finale götürürse şaşırmam dedim ama inşallah dizi iyi  gider.. Selin Şekerci sosyal medyada hayranları çok olan bir oyuncu. Onların da desteği ile oldukça iyi bir rüzgar yakalayabilir dizi.

Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Selin Şekerci Kimdir? 1988 yılında İzmirde dünyaya gelmiştir. Babası Arap, annesi Azeri olan oyuncu daha sonra tiyatroya yöneldi. 18 yaşında İstanbul’da ajanslara bağlı olarak dizi film ve reklamlarda rol almaya başladı. 2007 yılında rol aldığı Kavak Yelleri ilk dizilerinden birisidir. 2012 yılında oynadığı Benim İçin Üzülme dizisinde oldukça başarılı olmuş ve kendisini göstermiştir.

Kaçak Gelinler dizisi ise onu zirveye çıkaran dizilerden biri oldu. Acı Aşk ve Rengarenk dizilerinden sonra Çoban Yıldızı son dizi olmuştur. Siyah Beyaz Aşkta ise Ayhan Dağıstan rolünü oynayacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Selin Şekerci instagram adresine buradan bakabilirsiniz: https://www.instagram.com/selinsekerci/ Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi bize yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018