Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti

Çok yakında yeni sezonda başlayacak olan dizilerden birisi de Siyah Beyaz Aşk Dizisi olacak. Yeni sezonda kanal D de ekrana gelmesi planlanan dizinin Oyuncuları Kimler Konusu ve Özeti hakkında kısa bilgileri ve dizi yapımcısı yönetmeni bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları: Son olacak Kördüğüm dizisi ile ekrana gelen ancak umduğunu bulamayan İbrahim Çelikkol’un Birce Akalay ile birlikte oynayacağı D Yapım imzalı yeni dizisinin adının “Siyah Beyaz Aşk” olarak kesinleşti.

Siyah Beyaz Aşk Dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat yazıyorlar. Siyah Beyaz Aşk Dizisinin konusu nedir derseniz; Geçmişte yaşadıklarından dolayı kalbi buz tutmuş bir adamın hayatına giren güzel kadınla beraber yaşadığı büyük değişimi ve hayata yeniden tutunup güzel bir aşka yelken açmasını konu ediniyor Siyah Beyaz Aşk dizisi.

Son olarak “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde başrolde gördüğümüz ve Hayat öğretmen karakterini canlandıran “Birce Akalay dizinin Kadın başrolü oldu. İbrahim Çelikkol ile ilk kez bir dizide başrol oynayacak olan Birce Akalay yeni sezonda Siyah Beyaz Aşk Dizisiyle ekrana dönecek.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti hakkında daha detaylı bilgileri bir süre sonra buradan yazacağız. Şimdilik bilgilerimiz bu kadar. Yeni sezonda Kanal D de ekrana gelecek olan Siyah Beyaz Aşk Dizisi çekimleri önümüzdeki günlerde başlaması beklenirken dizinin Ekim ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un SENARYOSUNU YAZDIKLARI dizinin adı “Siyah Beyaz Aşk” olarak dün değiştirildi. Kanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek iddialı dizisiyle anlaşma aşamasında olan İbrahim Çelikkol, dün imzayı attı. D Yapım’ın çekeceği diziyi Yasin Uslu yönetecek.

Siyah Beyaz Aşk DİZİSİNE SON KATILAN OYUNCULAR KİMLER: Nur Fettahoğlu sana kalbimi verdim dizisinde.. ‘Filinta’dan tanıdığımız Nur Fettahoğlu, deneyimli oyuncu Muhammet Uzuner, son olarak ‘O Hayat Benim’de karşımıza çıkan Cahit Gökile daha önce ‘İntikam’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynayan Arzu Gamze Kılınç da Siyah Beyaz Aşk DİZİSİNDE ROL ALACAK.

 

Siyah Beyaz Aşk Dizisinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol uyumlu bir çift olur mu sizce? Birbirlerine yakışırlar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Siyah Beyaz Aşk Dizisi tanıtım fragmanı çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=lL_lWwebbyY

YORUMLAR

  1. yeni yayında kesinlikle birceyle ibrahimi yeni bir diziyle görmek istiyoruze
    e

  2. Suan coook severek izliyoruzz ve umarım tutar coook uyumlular o kadar iyi gidiyorki bu yüzden pazartesi’ni ip ile cekiyoruz

  3. Ibrahim celikkol varsa bi dizi tutar.

  4. Mukemmel bir cift ya kaleme alnda cok basarili bnce oynarsa bu dizi YGAşk gibi patlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.