Siyah Beyaz Aşk Ebru Kimdir? Şahinin Kızı Ebru Bilgileri Gerçek Adı

Özgül Sağdıç yeni dizisi Siyah Beyaz aşka Ebru karakteri olarak giriş yaptı.. Geçtiğimiz haftalarda final kararı alan ancak seyircinin sahip çıkmasının ardından reytingleri hızla artmaya başlayan dizi Siyah Beyaz Aşk son zamanlarda aldığı reytinglerle hem kanalın yüzünü güldürüyor hem de artık zirveye oynuyor. Siyah Beyaz Aşk yeni oyuncularla kadrosunu iyice güçlendirip vazgeçilmez bir dizi olmayı hedefliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk’ın gittikçe artan performansına yeni karakterler de eşlik etmeye başladı. Diziye yeni giren oyuncu Ebru oldu. Siyah Beyaz Aşk Ebru kimdir gerçek adı bilgileri burada sizlere sunulacak. Dizinin 8. yeni bölümü itibariyle Ebru karakteri diziye giriş yapacak 11 aralık pazartesi günü.. Siyah Beyaz Aşk Ebru isimli bu karakterin gerçek isminin Özgül Sağdıç olduğunu yazmıştır ilk başta.

Siyah Beyaz Aşk Ebru rolündeki Özgül Sağdıç kimdir?

Özgül Sağdıç Kimdir? 3 Ocak 1983 tarihinde Diyarbakır’da doğan Özgül Sağdıç üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Kollama, Tek Türkiye gibi dizilerde rol alan Özgül Sağdıç son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ebru karakteri olarak diziye dahil olan oyuncudur. İnstagram adresi ise: https://www.instagram.com/sagdicozgull/


Dizide Aslan ailesinin yetiştirme yurdunda sahip çıktıkları ve büyüttükleri Ebru, ailenin düşmanı Şahin’in kızı çıktı. İzleyenleri şoke eden bu durum ortalığı daha da karıştıracağa benziyor.
Aslı’nın da hastaneden en yakın arkadaşı olan ve her şeyini anlattığı Ebru, Aslan ailesini içeriden mi bitirmeye çalışacak?

YORUMLAR

  1. Fesat şey,cadı kız. Senin derdin ne Aslı ile? Sana o kadar yardım ederken,severken ne alıp veremediğin var o kızla? Maaşallah çokta güzelsin ama. Seni çok sövesim var ama dizi sonuçta, rol icabı herşey. Ayrıca Ebru’nun Şahin’in kızı olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen yanında tuttuğu,Aslan ailesini çökertmek için kullandığı bir piyondur. Eminim vakti gelince Şahin Ebru’nun da icabına bakacak. Tabi ondan önce Ferhat biletini kesmezse 🙂 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.