Siyah Beyaz Aşk Ferhat Vuruldu mu Öldü mü Dizi Bitecek mi?

Kanal D ekranlarında Pazartesi Akşamları devam etmekte olan siyah beyaz aşk 23. bölümü ile 26 Mart pazartesi günü ekrana kaldığı yerden devam edecek. İzleyenlerin merakla takip ettiği Siyah Beyaz Aşk dizisinde Aslı ve Ferhat’ın aşk öyküsü oldukça merak ediliyor ve seyirci tarafından izlenmeye devam ediyor. Ancak Siyah Beyaz Aşk 23. bölüm ikinci fragmanını izleyenler neler oluyor Ferhat vuruldu mu ölecek mi Diziden çıkacak  mı dizi bitecek mi gibi soruları merak etmeye başladılar.

Biz de sizler için siyah beyaz aşk da Ferhat vurulacak mı silah çeken adam ateşleyecek mi ya da kim vuruldu 26 Mart pazartesi günü yayınlanan 23. bölümde neler olacak onun hakkında sizlere kısa bilgiler vermek istiyoruz ve Ferhat’ın ölüp ölmediğini vurulup vurulmadığını sizlere buradan yazmak istiyoruz. Öncelikle şunu söylemekte fayda var ki dizilerde başroller dizi bitmeden asla ölmez. bu yüzden Aslı ya da Ferhat’ın vurulması ya da silahın ateşlenmesi çok önemli değil.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın 23. bölüm 2. fragmanında Aslı Ferhat’tan gerçekleri saklıyor ikili arasında sözlerin ardından Ferhat’ın arkasından silah doğrultan kişi kim? Ferhat vurulacak mı? Ferhat ölecek mi? İşte bu soruların cevabını yeni bölüm yayınlandığında bulacağız.

Fragman da izlediğimiz üzere Siyah Beyaz Aşk 23. bölüm ikinci fragman da bir silah Ferhat’ın arkasından ensesine doğru uzanmıştır, fragmanın sonunda silah ateş alır ancak Ferhat’ın boynuna doğru uzanan silah mı ateşlendi yoksa arka planda farklı birisini Ateş edip Ferhat’ı kurtardı tam olarak emin olamadık ancak diziyi izledikten sonra Ferhat mı vuruldu yoksa vurulan başka birisi miydi gibi sorulara açıkça yanıt bulacağız.

Ancak dizilerdeki başrol oyuncularının kolay kolay gelmeyeceğini zaten öldükten sonra dizinin yenmeyeceğini bizlere bakan birçok kişi bilmektedir bu yüzden Aslı’ya da Ferhat Hiç önemli değil hangisi olursa olsun kolay kolay bir dizide vurulsa bile Ölmez, Çünkü ölemez öldüğünde dizi devam edemez. Çünkü izleyici takip etmez. Bu yüzden Ferhat’ın son bölümde vurulması normaldir ancak ölmesi sıradışı bir olay olur ve dizinin devam etmesi imkansıza yakın olur.


Bizim acizane fikrimiz Siyah Beyaz Aşk 23. bölümde 26 Mart pazartesi günü Ferhat’ın ardından yaklaşan siyah ateşlenmeyecek ancak arka planda farklı birisi Ferhat’ı vurmak isteyen kişiyi öldürecek. Böylelikle Ferhat kurtulmuş olacak. Zaten dizilerde genel mantık budur, başroller hep son anda kurtulur.

Siyah Beyaz Aşk Ferhat Vuruldu mu Öldü mü Dizi Bitecek mi? Merak edenler için yazalım istedik, Siz de merak ettiklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsin. Siyah Beyaz Aşk Devam etmeli mi bitmeli mi günün sorusu da bu olsun, hoşçakalın.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.