Siyah Beyaz Aşk Ferhat Vuruldu öldü mü diziden çıktı mı ayrıldı mı Dizi Bitti mi?

Siyah Beyaz aşk dizisi 6. bölümün sonunda tam bir olay vardı. Ferhat ile Aslı kaçarken yakalandılar ve mermisi biten Ferhat silahını da atarak kaçmaya çalışırken sırtından vuruldu. Aslı ise ne yapacağını şaşırdı ve kalakaldı ortada. Peki şimdi ne olacak Siyah Beyaz Aşk Ferhat Vuruldu öldü mü diziden çıktı mı ayrıldı mı? sorusu akıllara geldi.

Bir süredir Siyah Beyaz Aşk dizisi bitecek mi erken final mi yapacak gibi sorular oldukça meşgul ediyordu gündemi. Son bölümde Ferhatın vurulması ise buna tuz biber oldu. Siyah Beyaz Aşk Ferhat ölecek mi diziden çıkıp ayrılacak mı yoksa bu vurulmayla birlikte dizinin düşen reytingleri diziye erken finali mi getirecek, Dizi Bitecek mi? sorularına yanıt verelim:

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son haftalardaki reytingleri dizinin geleceğinin çok parlak olmadığını gösteriyor. İlk 10 sırada yer bulmakta zorluk çeken dizi Kanal D tarafından kısa süre sonra bitirileceği ve yerine pazar gününden kaldırılan Çocuklar Duymasın dizisinin yayınlanacağı konuşuluyor sosyal medyada. İşte Siyah Beyaz Aşkın aldığı son reytingler:

Siyah Beyaz Aşkta Ferhatın vurulduğu sahneyi sizlerle paylaşıyoruz. Siyah Beyaz Aşk 7. bölümde neler olacak fragman çıkınca aşağıya ayrıca ekleyeceğiz. İşte Aslı ile Ferhatın kaçtığı ve son anda Ferhatın vurulduğu sahne:

Bunu Görmelisin!  Tdk Boksör kelimesi ile eş anlamlı olan ifade nedir? Yumruk Sporcusu Yumruk Dövüşçüsü

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah Beyaz Aşk Ferhat Vuruldu öldü mü diziden çıktı mı ayrıldı mı Dizi Bitti mi? (7 Yorum)

  1. dizi hakkındaki yorumum şöyle olacak ekranlarda genellikle tüm kanallarda sıkıcı saçma bir çok dizi ısrarla izleyicilere gösterilmekteyken siyahbeyaz aşk adlı kaliteli yapıma şans verilmeli kanalın ve yapım ekibinin destek vermesi gerektiğin düşünüyorum

Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2017