Siyah Beyaz Aşk Jülide Kimdir? Aslının yeğeni Jülide Bilgileri (Selin Köseoğlu)

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisine yeni bir karakter dahil oluyor. 12 Mart pazartesi günü yeni bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek gelecek olan siyah beyaz aşk dizisinde Aslı’nın yeğeni Jülide karakteriyle diziye dahil olan oyuncu kimdir, Siyah Beyaz Aşk dizisi Jülide karakteri rolü kimdir kim oynuyor Siyah Beyaz Aşk dizisine yeni katılan Jülide karakterini kim olduğuna dair bilgileri gerçek adını sizlerle burada paylaşmak istiyorum.

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Aslı’nın yeğeni Jülide rolüyle diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı Selin Köseoğlu dur. Daha önce ekranlarda çok karşılaşmadığımız bir oyuncu olan Selin Köseoğlu kimdir Siyah Beyaz Aşk dizisindeki Jülide rolünde diziye renk katan ve oldukça hareketli bir rolde oynayacak olan Jülide hakkında kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

D Productions imzalı Kanal D dizisi Siyah Beyaz Aşkda sürükleyici senaryo Erkan Birgören ve Banu Tekcan imzası ile ekrana geliyor. Yapılan anketlerde tv ekranının en uyumlu çiftlerinin başında gelen İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın hayat verdiği Ferhat ve Aslı’nın tutkulu aşkını ekrana taşıyan dizinin kadrosuna 22. bölümde genç bir yıldız katılıyor.

Siyah Beyaz Aşk Jülide rolü Selin Köseoğlu Kimdir? 1991 yılında İstanbulda doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Selin Köseoğlu, “Siyah Beyaz Aşk”da Aslı’nın yeğeni Jülide karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Genel hikâyesi Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat imzası taşıyan dizide Jülide karakteri tansiyonu oldukça yükseltecek.

Tiyatro Ana Sanat Dalı Mezunu olan Selin Köseoğlu Cem Tatlıtuğ ajansına bağlı olarak farklı dizi ve oyunlarda görev almaktadır. Modern Dans ,Spor , Müzik , Tenis, Basketbol, gitar çalmak, şarkı söylemek başlıca hobileridir. Siyah Beyaz Aşk dizisinde Jülide rolü ile izleyeceğiz onu.

Siyah Beyaz Aşk Jülide hakkında sizlerde merak ettiklerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Sizce Jülide Siyah Beyaz Aşk dizisini nasıl etkiledi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah Beyaz Aşk Jülide Kimdir? Aslının yeğeni Jülide Bilgileri (Selin Köseoğlu) (9 Yorum)

  1. Zaten dizinin tüm rolleri kötü ayrıca insanları bunaltan kötü karakter yan role ihtiyaç yok fox tv de güçlü rakipler var dikkat edin lütfen insan sıcak aile ve aşk dizi izlemek istiyor süper baba , Perihan abla ,bizimkiler gibi daha aile dizileri daha çok izleniyordu hatırlarsanız

  2. Nil Su çok güzel bir yorumda bulunmussunuz kötü bir karaktere gerek yoktu. Umarım Jülide rolü kısa sürer

  3. Aslı ile Ferhat’ın arasına jülide girmemeliydi. Yeni bir kötü karaktere gerek yoktu. Yan rollerden birisinin yeğeni olabilirdi.. Umarım rolü kısadır, çünkü çok sevimsiz ve ucuz bir rol. Azad’ın kızı ve Cem rolleri kalmalıydı, kötüleri çoğaltmak anlamsız.

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018