Siyah Beyaz Aşk Sen Beni Öldürüyorsun Sen Bunu Hep Yapıyorsun Şarkısı

Siyah Beyaz Aşk Sen Beni Öldürüyorsun Sen Bunu Hep Yapıyorsun Şarkısı… Siyah Beyaz Aşk yeni bölümü bir hafta ertelendi bildiğiniz üzere. Siyah Beyaz Aşk 1 ocak pazartesi yayınlanacakken yılbaşı olması sebebiyle bu hafta yayınlanmadı. Siyah Beyaz aşk son bölümünde de neler olmuştu hatırlayalım.

Siyah Beyaz Aşk son bölümünde Namık Aslı ile Ferhatın yakınlaşmasından rahatsız oluyor. Çünkü Aslı gerçekleri biliyor. Namık’ın Ferhat’ın babası olmadığını biliyor ve bunu Ferhat’a söyleyecek mi? Namık Aslı’yı rahat bırakmaz ve tehdit eder. Aslı Ferhat’ı korumak için bu gerçeği ona söylemeyecek mi?

Ferhat için de artık zor bir karar vermek zorundadır. Ferhat hayatını feda ettiği ailesini mi seçecek yoksa sevdiği kadını mı seçecek? Ebru da ailenin içine sızma yolları arıyor. Cem ile evlenme kararı da alan Ebrunun evlilik kararına Aslı ne tepki verecek? Namıkta Aslının geçmişini araştırır. Ve kirli dosyaları ortaya çıkarır. Ferhatta Aslı’yı korumak için harekete geçer. Ferhat Aslıyı bırakır ama Aslı Ferhatı bırakıp gidecek mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölümünde Nazan Öncel’in Sen Beni Öldürüyorsun Şarkı çalıyor. Şarkının sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ne zaman canım sıkılsa gitmek isterim uzaklara
Ne vakit seni düşünsem, ki düşünmesem olmuyor
Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin
Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin

Sen beni öldürüyorsun, sen bunu bilmiyorsun
Sen beni öldürüyorsun, sen bunu hep yapıyorsun

Ne kadar kaçsam kendimden, bir o kadar yakalanırdım
Ne vakit seni istesem, sen hiç yanımda olmazdIn
Gözyaşı biriktirdim, gözyaşım ince sızı
Düşündüm de bir zaman, bunu ben haketmedim

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.