Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında devam eden ve her bölümü ile oldukça merak edilip izlenen Siyah Beyaz Aşk dizisinde nasıl bir son olacak merak ediliyor. Aslı ile Ferhatın güzel hikayesi reytingleri düşük diye erken final yapmak üzere iken sonradan devam kararı alan ve oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşan Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? merak ediliyor.

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelmeye devam eden ve İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Kıvanç Kasabalı, Ece Dizdar ve Arzu Gamze Kılınç’ın baş rollerde oynadıkları Siyah Beyaz Aşk dizisi oldukça iyi izlenme oranları sonrasında sezonun sonuna kadar devam etme kararı aldı. Yani dizi en erken Mayıs  2018 de bitecek.

Ancak dizinin sonradan artmaya başlayan reytingleri sonrasında daha da uzayabileceği ve gerektiğinde dizinin 2018-2019 sezonunda da Kanal d de ekrana gelmeye devam edeceği konuşuluyor. Eğer Siyah Beyaz Aşk dizisi bu sezon 4 üzerinde reytingde kalırsa gelecek sezon şansını artıracaktır.

Henüz kesin bir açıklama olmasa da pazartesi günleri Söz ve Çukur gibi güçlü dizilerin karşısında tutunmayı başaran ve son haftalarda Kırgın Çiçekler dizisini de reytinglerde geride bırakan dizinin Mayıs 2018 de final mi yapacağı sezon finali yapıp gelecek sezona da kaldığı yerden devam mı edeceği şimdilik belirsizliğini korurken eğer Mayıs ayına kadar dizinin reytingleri iyi giderse gelecek sezonda kaldığı yerden devam edeceği Kanal D ile yapımcı arasındaki sözleşmenin uzatılabileceği belirtiliyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisi eğer devam kararı alırsa Eylül 2018 de kaldığı yerden Kanal D de devam edecek. Ancak bu dizilerin devam edip etmemesi konusunda en acımasız kanal Kanal D, çünkü bir çok dizisini erken final yaparak bitirme kararı aldı. Siyah Beyaz Aşk dizisini de bitirebilirdi ama seyirci sahip çıkınca geri adım atmak zorunda kaldı. Tabi reytingleri artması da işine geldi.

Sonuç olarak Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? sorusuna henüz cevap vermek için çok erken olsa da dizi büyük ihtimalle Mayıs 2018 de bitecek final yaparak ekrana veda edecek. Ancak reytingleri yüksek devam ederse Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali yaparak gelecek sezon da da 2. sezonu ile kaldığı yerden devam edebilir. Bu tamamen izleyiciye ve reytinglere bağlı..

https://www.youtube.com/watch?v=Ov4nVe4L_no

Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? sorusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olun. Şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  1. Bonjour ; evet siyah beyaz ask dizi 32 bolumund’en sonra da devamini istiyoruz ve ayrica bu dizi France olmama rahmen cok sevdim.

  2. Sexi finali daha sonra devam etmesini istiyoruz

  3. 2.sezon ekranlarda görmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.