Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında devam eden ve her bölümü ile oldukça merak edilip izlenen Siyah Beyaz Aşk dizisinde nasıl bir son olacak merak ediliyor. Aslı ile Ferhatın güzel hikayesi reytingleri düşük diye erken final yapmak üzere iken sonradan devam kararı alan ve oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşan Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? merak ediliyor.

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelmeye devam eden ve İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Kıvanç Kasabalı, Ece Dizdar ve Arzu Gamze Kılınç’ın baş rollerde oynadıkları Siyah Beyaz Aşk dizisi oldukça iyi izlenme oranları sonrasında sezonun sonuna kadar devam etme kararı aldı. Yani dizi en erken Mayıs  2018 de bitecek.

Ancak dizinin sonradan artmaya başlayan reytingleri sonrasında daha da uzayabileceği ve gerektiğinde dizinin 2018-2019 sezonunda da Kanal d de ekrana gelmeye devam edeceği konuşuluyor. Eğer Siyah Beyaz Aşk dizisi bu sezon 4 üzerinde reytingde kalırsa gelecek sezon şansını artıracaktır.

Henüz kesin bir açıklama olmasa da pazartesi günleri Söz ve Çukur gibi güçlü dizilerin karşısında tutunmayı başaran ve son haftalarda Kırgın Çiçekler dizisini de reytinglerde geride bırakan dizinin Mayıs 2018 de final mi yapacağı sezon finali yapıp gelecek sezona da kaldığı yerden devam mı edeceği şimdilik belirsizliğini korurken eğer Mayıs ayına kadar dizinin reytingleri iyi giderse gelecek sezonda kaldığı yerden devam edeceği Kanal D ile yapımcı arasındaki sözleşmenin uzatılabileceği belirtiliyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisi eğer devam kararı alırsa Eylül 2018 de kaldığı yerden Kanal D de devam edecek. Ancak bu dizilerin devam edip etmemesi konusunda en acımasız kanal Kanal D, çünkü bir çok dizisini erken final yaparak bitirme kararı aldı. Siyah Beyaz Aşk dizisini de bitirebilirdi ama seyirci sahip çıkınca geri adım atmak zorunda kaldı. Tabi reytingleri artması da işine geldi.

Sonuç olarak Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? sorusuna henüz cevap vermek için çok erken olsa da dizi büyük ihtimalle Mayıs 2018 de bitecek final yaparak ekrana veda edecek. Ancak reytingleri yüksek devam ederse Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali yaparak gelecek sezon da da 2. sezonu ile kaldığı yerden devam edebilir. Bu tamamen izleyiciye ve reytinglere bağlı..

https://www.youtube.com/watch?v=Ov4nVe4L_no

Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? sorusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olun. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah Beyaz Aşk Sezon Finali mi Olacak Final mi Yapacak? (23 Yorum)

  1. Bonjour ; evet siyah beyaz ask dizi 32 bolumund’en sonra da devamini istiyoruz ve ayrica bu dizi France olmama rahmen cok sevdim.

  2. Siyah beyaz aşkın sezon finali yapmasını istiyorum çünkü biz izleyicileri aslıyla ferhatı birbirlerine çok yakıştırdık bu dizi sevenlerine aşkla beraber çok güzel mesajlar vermiştir tüm yapımda emeği geçen herkese başarilı günler dilerim iyi geceler olsun

  3. Ben siyah beyaz aşk dizisinin sezon finali olmasını istiyorum onları çok seviyorum lütfen yalvarıyorum bu kadar insanın sesşni duyun artık

  4. Lütfen bitmesin cooook seviyoruz siyah beyaz aşk bayılıyorum bu diziye aslı ile Ferhat i çok seviyoruz lütfen bitmesin ❤️☹️ eşler evde iken pek bakamıyoruz o gün dizisi oluyor Çarşamba günü yok başka güne alın o zaman rekor kırar zaten kırdı amA olsun LÜTFEN BİTMESİN

  5. Lütfen bitmesin cooook seviyoruz siyah beyaz aşk i Perşembe ve Çarşamba pek dizi yok o güne alın eşler evde olunca bakamıyoruz Çarşamba dizileri yok o güne alinsin daha da çok izlenir lütfen bitmesin cooook seviyoruz aslı Ferhat i❤️☹️

  6. Lütfen bitmesin çok çok seviyoruz siyah beyaz aşk ☹️o dizilerin olmadığı güne alinsin Perşembe ve Çarşamba aya o günler de pek dizi yok

  7. Böylesine güzel kaliteli bir dizinin bitmesi bizi çok üzer çünkü çok severek izlediğimiz bir dizi kanal d dizimizi bitirme sezon finalini hak ediyor..Lütfen kaldırılmasınn..

  8. Dizinin devamını diliyoruz, çok anlamlı çok sahici ve gerçek aşk hikayelerini aratmıyor oyuncukar fevkalade!!!!

  9. Dizinin devamını diliyoruz, çok anlamlı çok sahici ve gerçek aşk hikayelerini aratmıyor oyuncukar fevkalade!!!!

  10. Cok guzel bir dizi bir sonraki bolumu heyecanla bekliyorum lutfen diziyi bitirmeyin bu oyuncularla cok iyi isler yapilir

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2018