Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu

Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu… Engin Akyürek ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaşacağı Siyah Beyaz dizisi hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Yeni sezonda kanald de yayınlanacak olan Siyah Beyaz dizisinin başrol oyuncuları belli oldu ve fragmanda boy gösterdiler. Engin Akyürek yeni dizisi için bıyık bırakmış Elçin Sangu’da saç rengini değiştirmiş. Genç ve başarılı iki oyuncunun yer alacağı dizinin senaryosu aslında geçen sezondan belliydi.

Siyah Beyaz dizisi geçen sezon yayınlanacaktı ancak başrol oyuncuları olması istenilen kişiler Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’du. Ancak iki oyuncu geçen sezon Cesur ve Güzel dizisinde oynadığı için bu senaryo rafa kalkmıştı. Yeni sezonda aynı senaryo yeniden gündeme alındı.

Siyah Beyaz dizisinin konusu; Engin Akyürek dizi de Ferhat karakterini canlandırırken Elçin Sangu Şirin karakterine can verecek. Ferhat tetikçilik yapan ve acımasız duygusuz bir insanken, iyilik meleği çok naif bir kadın olan Şirinle yani Elçin Sangu’yla tanışıyor.

İki zıt kişinin aşkını anlatacak bu dizide. Siyah Beyazın aşkını anlatacak. Engellerle dolu bir aşk tutklu bir aşk izleyeceğiz. Siyah Beyaz dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

  1. Engin Akyürek çooook kaliteli bir oyuncu

  2. Dizinin konusu güzelde, Ferhat ve şirin çok yaratıcı

    1. Biz Engin Akyüreği Tuba Büyüküstünle izlemek istiyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.