Siyah İnci Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Başka Güne Kanala Geçsin

Star tv nazar etti sanırım Siyah İnci dizisine, öyle çok reklamla başladı ki insanlar bir türlü izleyemedi fragmanlardan sonra. Birde diziden beklentiler çok farklı geldi insanlara. Bu içerikte dizimizin neden devam etmesi gerektiğini niçin kampanya düzenlediğimizi sizlere yazacağız. İşte Siyah İnci Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Başka Güne Kanala Geçsin dememizin sebebi:

Öncelikle hikaye çok güzel, her ne kadar Türk gelenek ve göreneklerine çok uygun diyemesek de öpüşmeli sarılmalı sevişmeli sahneleri ile sanki hedef kitle ergenlermiş gibi gözükse de aslında güzel bir öyküsü var Siyah incinin. Bu güzel öykü bitmesin devam etsin en azında Star tv sezon sonuna kadar devam ettirsin istiyoruz Siyah inci dizisini.

Aslında Siyah inci dizisinin reytinglerine bakmak lazım öncelikle. Bizim Hikaye, Yüz Yüze, Ver Elini Aşk ve Kırık Kanatlar gibi zorlu dizilerle aynı günde olmak bile reytinglerin düşük çıkması için bir sebep. Ancak dizi karakterlerinin birbiri ile ne denli uyumlu olduğunu da düşünmemiz lazım. Hande Erçel çok genç çok güzel. Ya Tolgahan Sayışman? Evet inkar etmeyelim yakışıklı ve karizmatik ama sanırım bu hikayede birbirlerine tam yakışmadılar. Son aldığı reytingler aşağıdaki resimde..Neyse konumuza dönelim.

Siyah İnci Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Kampanyası: Amacımız Siyah inci dizisinin devam etmesi. Bunun için neler yapacağız? Neler Yapacağız1 – Sayfanın altına yorum yazacağız. (Siyah İnci Bitmesin Final Olmasın, Siyah İnci dizisi Star tv olmazsa başka kanalda devam etsin transfer olsun gibi..)  2- Yazdıgımız bu sayfanın linkini facebook twitter ve instagram gibi sayfalarda sitelerde paylaşarak dizimize sahip çıktığımızı herkese gösterelim. Bu güzel hikaye uzun sürsün devam etsin Siyah İnci dizisi. Sizin göreviniz bu kadar.

Siyah İnci dizisine eğer sizler sahip çıkarsanız Bizde sizlerden gelen bu desteği kanal D ve yapımcı firmaya ileterek dizinin sevildiğini ve devam etmesi gerektiğini herkese duyurmaya çalışacağız. Eğer star tv olmazsa başka güne dizimizi alsın, reyting alabileceği farklı bir gün değişikliği belki dizimizi kurtarabilir. Örn: İsimsizler dizisi gün değiştirdi ve reytingleri artmaya başladı. Siyah İnci Dizisi eğer star tv de Bitirilecekse başka kanala transfer de olabilir. İlla starda izlememiz gerekmiyor farklı bir kanalda da çıkabilir dizimiz.

Lütfen sizde Siyah İnci Dizisi Bitmesin kampanyasına destek olun ve yorumlarınızla ve sosyal medyada paylaşımlarınızla sizde katkı sağlayın Siyah İnci Dizisi severlere.. Sizlere son fragmanı paylaşıyoruz:

Son yayınlanan 8. bölüm 2. fragmanını da sizlerle paylaşıyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah İnci Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Başka Güne Kanala Geçsin (39 Yorum)

  1. Siyah inci bitmesin hazalla kenan çok yakışıyorlar bu dizi biteceğine önce evlilik programlarını bitirin

  2. Siyah İnci dizisi bu sezon yayınlanan en güzel dizi!! HANDE ERÇEL benim en sevdiğim dizi oyuncusu diğer tüm dizilerden güzel bir konusu var. SİYAH İNCİ BİTMESİN!!!

  3. Ya ben hep soylemisimdir bu dizi biterse tum turkiyedeki dizileri alin cope atin. Bitmesin bu dizi 1000 seriyali gecmeli bir dizi. Nasil o dusuk diziler cekilir devam eder de bu turlu dizi biter bitmesin kardesim devami gelsin bence

  4. Bitme diyeydim destek olaydim bitme diyeydim.devam etsin devam etsin dayanamam bitmeyine.siyah inci diyorlar desinlr bitmesin desinler bitmesin

  5. Nolur siyah inci bitmesin o kadar sacma diziler varken neden siyah inci en sevdigim dizi soz ve siyah inci persembe gunlerini iple cekiyorum nolurrr bitmesin yalvariyorum nolur Hande Ercel.

  6. Tabiki bitmesin çok güzel perşembe günleri ayrı yerlerde arkadaşlarla izliyoruz benim kızımın ismi de hazal

  7. O kadar saçma sapan diziler varken niye siyah inci bitsinki çok güzel bir dizi izlemek istiyoruz kesinlikle bitmesin

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017