Siyah İnci Dizisi Ebru Kimdir? (Melis Sezen) Hakkında Bilgiler Resimler İnstagram

Yeni sezon için oldukça iddialı bir giriş yapmak isteyen Siyah inci dizisine en son güzel bir oyuncu dahil oldu. Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in başrolleri paylaştığı ‘Siyah İnci’ dizisinin fragmanı çıkmıştı kısa süre önce, görüldüğü üzere dizide Ebru adıyla rol alan oyuncu Melis Sezen diziye girdi.

Bu konuda sizlere Siyah İnci Dizisi Ebru Kimdir? (Melis Sezen) Hakkında Bilgiler Resimler İnstagram adresini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle sizlere siyah inci dizisinin çıkan son fragmanını sunmak istiyoruz. Sihay inci oldukça popüler bir dizi olacak gibi bu sezon, star tv de ekrana gelecek yapımın ilk fragmanı şöyle:

Gelelim Siyah İnci Dizisinde Ebru rolündeki güzel kızın Kim olduğuna? Siyah İnci Dizisi Ebru rolündeki oyuncu (Melis Sezen)dir. Melis Sezen hakkında detayları sizlerle paylaşalım hemen: 1993 yılında doğan Melis Sezen İstanbulda Selimpaşa Anadolu Lisesini bitirmiş ve ardından Koç Üniversitesine devam etmiştir.

Siyah İnci Dizisi Ebru Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan genç oyuncu henüz 24 yaşındadır. Hayat Bazen Güzeldir dizisinde Asya karakterini başarıyla oynamıştır. Siyah İnci Dizisi Ebru karakterine hayat verecek olan oyuncu güzelliği ve doğallığı ile dikkatleri çekmektedir. Siyah İnci Dizisi Ebru rolündeki Melis Sezen resimleri ve sosyal medya hesaplarını instagram hesabını sizlerle paylaşalım..

Siyah İnci Dizisi Ebru MeliS Sezen İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/melisssezen/?hl=tr Siyah İnci Dizisi Ebru MeliS Sezen hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah İnci Dizisi Ebru Kimdir? (Melis Sezen) Hakkında Bilgiler Resimler İnstagram (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017