Siyah İnci Dizisi Hazar Kimdir? (Hande Erçel) Bilgileri Yeni Resimleri

Sevilen dizi oyuncularımızdan biri olan ve Güneşin Kızları ile yıldızı parlayan son olarak Show tv de ekrana gelen Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile başrol deneyimi yaşayan güzel oyuncu Hande Erçel Yeni sezonda yeni bir dizi ile karşımıza çıkıyor. Bi Yapım’ın yapımcılığını yaptığı yeni dizi Siyah İnci de Hazar rolünde oynayacak oyuncumuz..

Siyah İnci Dizisi: Ethem Özışık’ın senaryosunu yazıp bi yapımında yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Siyah İnci’de Hazar karakteriyle izleyici karşısına çıkacak olan Hande ERÇEL yeni dizide Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı (Kenan)’la büyük bir aşk yaşayacak.

Dillere destan bir aşka hazırlanan Hazar karakteri Hande Erçel oldukça popüler oldu son zamanlarda. Güzel oyuncumuz Siyah İnci Dizisinin Hazar karakteri dizide Kenan ile yaşayacağı aşkı, kötü karakter olan ve bu aşkı bozmak için elinden her türlü belanın geleceği Berk Hakman bu aşkı bozmaya çalışacak.

Siyah İnci Dizisi Hazar (Hande Erçel) Hakkında Bilgiler:  24 Kasım 1993 Balıkesir ilimizde dünyaya gelmiştir. Dizi hayatında ön plana çıktığı yapım Güneşin Kızları dizisindeki Selin rolüyle olmuştur. Hande Erçel 1.75 boyunda, 54 kilo ağırlığındadır.

Geçen sezon ekrana gelen Aşk LAftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat rolü ile ilk kez başrol deneyimi yaşayan ve başarılı olan güzel oyuncunun sosyal medya ve özel hesapları isteyen ziyaretçilerimize özel olarak yazılacaktır.

Sizce Tolgahan Sayışman ile Hande Erçel yeni Siyah İnci dizisinde uyumlu ve başarılı olacaklar mı dersiniz? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz….

YORUMLAR

  1. Men bu diziyi cok heyacanla bekleyirem hem tolgahan sayismani(kenan)-hande ercel(hazar)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.