Siyah İnci Dizisi Irmak Ölecek mi yaşayacak mı, Diziden Neden Ayrıldı?

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile heyecanın devam ettiği Siyah inci dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyince herkesin aklına Irmak karakterinin neden öldüğü geldi. Siyah İnci Dizisi Irmak Ölecek mi yaşayacak mı, Irmak Siyah inci Dizisinden Neden Ayrıldı? gibi soruları bu içeriğimizde yanıtlamaya çalışacağız.

Perşembe akşamları star tv de ekrana gelen ve her bölümü ile nefesleri kesmesine rağmen reytinglerde bir türlü yüzü gülmeyen Siyah inci dizisinden bu hafta beklenmedik bir gelişme yaşanacak. Irmak fenalaşınca ambulans ile hastaneye kaldırılır. Durumu oldukça kötü olan Irmak acil olarak hastaneye yetiştirilir. Peki Irmaka ne oldu neden kötüleşti?

Siyah inci dizisinde önemli bir rolde oynayan ve Vural’ın kız kardeşi olan Irmak dizinin 9. bölümünde çok kötü bir şekilde fenalaşıyor. Dizide Demiroğlu ailesinin biricik kızı olan Irmak Kenan’ın da sevgilisi rolünde oynamaktadır. Kenanın son öğrendiği bilgiler sonrasında Irmaktan ayrılmak ister ancak böyle bir şeyi beklemeyen Irmak fenalaşıp yere yığılır. Bunun üzerine sağlık ekipleri onu acilen götürür.

Çünkü Irmak kronik olarak Astım hastasıdır. Bu olaydan sonra Kenanın tavrı karşısında şiddetli astım krizine girer. Irmak götürüldüğü hastaneden sağ çıkabilecek mi yoksa bu kriz sonrasında ölecek mi? Kenan Irmak’ın iyileşmesi için onun yanına gidecek mi yoksa Irmak ölecek ve diziden ayrılacak mı? Tüm bu sorulara sizlerde yanıt verebilirsiniz.

Dizimizin yeni bölümünde bulacağımız cevapları bilenler varsa aşağı yorum olarak yazabilir. Şimdiden hepinizi teşekkür ediyoruz.. Siyah İnci Dizisi Irmak Ölecek mi yaşayacak mı, Diziden Neden Ayrıldı? konumuza yazacaklarımız şimdilik bu kadar.. Hoşçakalın..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.