Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Çekim Seti Neresi?

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Çekim Seti Neresi?.. Siyah İnci dizisi yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak. Siyah İnci dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenirken Erol Özlevi yönetmenliğini yapıyor.

Siyah İnci dizisinin çekimleri İstanbul ve Çeşme de olacak. Hikaye gereği İstanbul ve Çeşme‘de geçen hikaye çekimleri başladı. Siyah İnci dizisinin eylül ayında başlayacak. Siyah İnci dizisinde Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman başrollerini paylaşıyor.

Hande Erçel Kimdir? Dizide Hazar karakterini canlandıracak olan Hande Erçel 1993 Balıkesir doğumlu. Daha önce 2014 yılınca Hayta Ağacı dizisinde rol almıştır. Sonrasında ünlü olmasını sağlayan Güneşi Beklerken dizisinde rol aldı ve son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Burak Deniz ile başrol paylaştı.

Tolgahan Sayışman 1981 İstanbul doğumlu. 2004 yılında konuk oyuncu olarak rol aldığı Avrupa Yakası dizisiyle tanındı ve ardından Maçolar, Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve son olarak Asla Vazgeçmem dizilerinde rol aldı. Yakışıklı oyuncu rol aldığı her dizide adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Siyah İnci dizisinin setinden resimler gelmeye başladı. Bu resimleri sizlerle paylaşalım. Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın oynadığı dizi tutar mı sizce? İstanbul ve Çeşme de çekimlerinin olması seyircinin ilgisini artıracaktır. Yorumlarınızı yazınız.

YORUMLAR

  1. Yanlış yazmışsınız. Hande Erçel güneşi beklerken de değil , güneşin kızlarında oynadı

    1. Haklısın Selin dizilerde güneş olunca karıştırmışım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.