Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor? Siyah İnci Çekim Seti Yeri Neresi İl İlçesi?

Çok yakında ekranların yeni gözdelerinden olması beklenen Siyah inci dizisi çekimlerine başladı. Hande Erçel ve Tolgahan Sayışmanın birlikte oynadıkları Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor? Siyah İnci Çekim Seti Yeri Neresi hangi İl İlçe köy kasaba? gibi meraklı sorulara yanıt vermek için bu sayfayı açtık.

Star TV’de yeni sezon dizilerinden biri olan ve 2017-2018 sezonunda ekrana gelerek Eylül ayında yayınlanması planlanan ‘Siyah İnci’ dizi setinin nerede olduğu merak konusu oldu.. Siyah inci dizisi Çekimlerini İzmir ilimizde Çeşme Ildır’da yapıyor şimdilik. Daha sonra İstanbul ve İzmir merkezde de çekimler devam edecek.

Siyah İnci dizisinin başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman yer alıyor. Bu yeni sezon dizisinin Star tv de büyük bir ses getirmesi bekleniyor. Hande Erçel hem sosyal medyanın hemde magazin dünyasının çok yakından takip ettiği bir isim. Tolgahan Sayışman gibi bir ünlü ile birlikte dizi çekinde hem dizinin hemde çekim yerinin oldukça önemli bir yeri olmaya başladı.

Siyah inci dizisinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman isimlerinin başrolde olması dışında Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Nurseli İdiz Burak Altay, Çağla Demir,  Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof gibi dizi dünyasının bildik önemli isimleri de yer alıyor.

Siyah inci dizisinin konusu kısa özeti nedir: Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş olan iki gencin mecera dolu aşk öyküsü konu edinmiş Siyah İnci.. Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak. İşte setten ilk kareler sizlere özel..

Siyah inci dizisi Nerede Çekiliyor: Siyah inci dizisi Ege de İzmir ilimizin  Çeşme ilçesi Ildır mevkiinde devam ediyor. Sizde yakın çevrede bulunuyorsanız dizi setine ziyaret için gidebilir oyunculuk ve rol kabiliyetiniz varsa yardımcı rollerde oynayabilirsiniz. Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor? Siyah İnci Çekim Seti Yeri Neresi İl İlçesi? hakkında bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Merak ettikleriniz varsa bizlere yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. Harika bir dizi çok çok çok tebrik eder başarılarınızın devamını temenni eder sağlıcakla musmutlu kalmanızı dilerim saygılarımla.

  2. Siyah inci istanbulun hangi semtinde çekiliyor

    1. Gittiysen yerını banada soylesene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.