Siyah İnci Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı

Yeni sezona yaklaşırken yeni dizi haberleri ve yeni oyuncuların düetleri çok konuşulmaya başlandı. Bunlardan biri de Siyah İnci Dizisi. Yeni dizi Siyah İnci Oyuncu kadrosunda Kimler var Siyah İnci Konusu Siyah İnci Özeti ve Fragmanı merak konusu oldu biz de sizlere sunmak istedik.

Siyah inci dizisinin başrollerinde Hande Erçel ve Tolgahan Sayışmanın adı geçiyor. İki oyuncu da önceki projelerinde hayli başarılı olmuş ve dizileri uzun süre ekranda kalmıştı. Yapımcılarda izleyicilerden gelen tepkilere göre oyuncuları oynatmaya ve dizide yer vermeye başladılar.

Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman ilk kez bir dizi projesinde birlikte Siyah inci dizisinde başrolde birlikte oynayacaklar. Dizinin hazırlık çalışmaları ve oyuncu seçmeleri başladı. Hande Erçel en son oynadığı Aşk LAftan Anlamaz dizisi ile adından daha çok söz ettirmeyi başarmıştı. Tolgahan Sayışman ise her oynadığı dizi ile gündemde kalmayı başaran bir oyuncu zaten.

Siyah İnci Dizisi Oyuncuları : Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşek gibi ünlü isimlere tekliflerin gittiği hatta Olgun Şimşek dizinin hem oyuncusu hemde müzisyeni olarak rol alıp güzel türküleri seslendireceği de konuşuluyor. Özledik bizde Olgun Şimşek gibi bir sesi doğrusu..

Siyah İnci Dizisi İstanbul ve Çeşme‘de çekilecek. Dizinin farklı konseptlerde çekim yerlerine yenilerinin ekleneceği belirtildi. Deniz sahillerindeki çekimleri ile çok konuşulacak bir proje olduğu ilk gelen duyumlar arasında, Siyah inci hikayesinin kısa bir süre içinde çekimlerine başlanacağı bekleniyor.

Siyah İnci Ne zaman Hangi kanalda? Yeni sezonda yayınlanacak olan ”Siyah İnci” ilk bölümüyle Eylül’de Show tv de olması bekleniyor. Fragmanı henüz yayınlanmadı ama ilk kez dizihaberi.tv de sizlerle olacaktır.. Siyah İnci dizisi merakla bekleniyor. Sizde yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.