Siyah İnci Vural Hazalı Vurdu Hazal Öldü Mü Dizi Bitecek Mi?

Siyah İnci Vural Hazalı Vurdu Hazal Öldü Mü Dizi Bitecek Mi?.. Siyah İnci dizisi yeni bölümünde olanlar oluyor. Hazal artık bu evliliğe daha fazla dayanamıyor ve boşanmaya karar veriyor. Hazal evliliklerinin başından beri Vural’ın kendini kandırdığını öğrenmiştir. Artık bu durumu çözmesi gerekir. Hayatını değiştirmek için bir şans geçmiştir eline bunu değerlendirecektir.

 

Hazal mahkemeye başvurur ve Vural’la boşanmak istediğini dile getirir. Ancak Hazal’ın hapse girmeye niyeti yoktur. Hem boşanıp hem de hapse girmesi onun için yıkım niteliğindedir. Vural bu hemen pes edecek değildir. Mahkeme salonuna girmeden silahı çeker ve Hazalın kalbine dayar. Şimdi de söyle boşanmak istiyor musun der bağırarak. 

Hazal sadece elindeki koza güvenmektedir. Vural mahkeme salonuna gelir ama gelmesi aynı zaman da Hazal’ında sonudur. Vural mahkemede silahla Hazalı vuruyor. Hazalın yere yıkılışı herkesi çok üzüyor. Tam mutlu olacak sevdiğine kavuşacak derken Hazal ölecek mi?

Hazal yani bu dizinin başrol oyuncusu olan Hande Erçel ölerek diziden çıkacak mı? Hande Erçel diziden çıkarsa dizi biter mi? Siyah İnci dizisi bitmesi ile ilgili bir haber yer almıyor. Bu demekki Hazal yani Hande Erçel de ölmeyecek. Dizi devam edecek ama Vuraldan kurtulup Kenan’la mutlu bir hayat sürmeleri için tüm seyirciler merakla bekliyor.

YORUMLAR

  1. Hazal ölürse o vuralı yolarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.