Şöhret Kafası Neden Bitti Erken Final Yaptı Reytingleri Çok Kötü

Kanal D de ekrana gelen Eser Yenenlerin hazırlayıp sunduğu Şöhret Kafası yarışma programı ilk bölümü ile reytinglerde adeta çakıldı. Şöhret Kafası ilk bölümden bu kadar kötü bir sıralama alınca hemen akıllara kısa sürede yayından kalkacağı geldi ve izleyenler Neden Bitti Erken Final Yaptı gibi yorumları sıralamaya başladı.

Eser Yenenlerin cıvık cıvık sunumu ile çok da benzetilememiş ünlülerin kuklalarını kafalarına giyen yarışmacılar adeta maymuna döndü sahnede yarışma parkurlarında.. Eser Yenenler 3 adam da bile zor çekiliyordu, böyle bir programla ne kadar devam edebilir bilemiyoruz ama işi oldukça zor..

Şöhret Kafası programı çok yakında biter erken final yapar demedi demeyin, çünkü kurgu yok, belki çocuklar için bir eğlence olarak düşünülebilir ama kumanda elinde olan ebeveynler için hiç de bakılacak bir program olmamış. Kanal D çarkıfelek yarışmasında iyi gidiyor olabilir ama Şöhret Kafası maalesef yakında bitmeye final yapmaya mahkum bir yapım..

Şöhret Kafası programı reytinglerde de oldukça kötü bir başlangıç yaptı. Aşağıda gördüğünüz Şöhret Kafası program reytingleri ilk hafta olmasına ve meraklı bir kesim tarafından takip edilmesine karşın isteneni veremedi ve program kısa zaman sonra izleyicilerin şu tür aramalarına dönüşebilir: Şöhret Kafası var mı yok mu, Şöhret Kafası neden yayınlanmıyor, Şöhret Kafası yarışması bitti mi niçin çıkmadı vs..

Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Şöhret Kafası hakkında fikirlerinizi görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şöhret Kafası pazartesi akşamları Kanal D de kaldığı yerden devam ediyor şimdilik..

Şöhret Kafası reyting sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şöhret Kafası Neden Bitti Erken Final Yaptı Reytingleri Çok Kötü (4 Yorum)

  1. Zaten yeteri kadar komik Programlar var fazlasiyla
    Buda gereksiz olmuş ve reyting seviyeside yūksek olması ihtimali bile yok

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2018