Şöhret Kafası Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? 6 Ağustos

Kanal d ekranlarında yayınlanan ancak adı gibi şöhret olamayan hatta yanından bile geçemeyen Şöhret Kafası Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? 6 Ağustos pazartesi günü merak edenler oldu. Çünkü yeni bölüm yok kanal D de.. Yayınlandığı ilk üç bölümüyle reyting alamayan ve yayınlandığına adeta pişman olan ve izlenme oranlarında hayal kırıklığı yaratan ”Şöhret Kafası” için şok karar verildi..

Şöhret Kafası 6 Ağustos var mı yok mu? Med Yapım yapımcılığıyla ve Eser Yenenler’in sunumuyla Kanal D ekranlarında farklı bir konsept ile ekrana gelen ve izleyiciyle buluşan program bir türlü istenilen oranlara ulaşamamıştı. Aldığı düşük reytinglerin ardından daha fazla itibar kaybetmek istemeyen Kanal D Programı bu hafta ekrana getirmeyecek.

Şöhret Kafası 6 Ağustos var mı yok mu derken program sessiz sedasız kanalın yayın akışından çıkarıldı. Şöhret Kafası 6 Ağustos neden yok derseniz aldığı düşük reytingler nedeni ile yayından kalktı diyebiliriz. Programın ‘Kolaj’ bölümü 6 ağustos pazartesi akşamı 22.15’te izleyiciyle buluşacak.

Şöhret Kafası Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor 6 Ağustos

Şöhret Kafası Programının akıbeti ise şimdilik belli değil. Yayından kalkmış olsa kimse şaşırmaz çünkü aldığı reytingler çok çok düşük.. Zaten bu düşük izlenme oranlarını görenler Şöhret Kafası Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? 6 Ağustos pazartesi günü neden bu program yok demek çünkü az çok bu seviyesi düşük programın erken final yapacağını tahmin etmişlerdir bile..

Şöhret Kafası Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şöhret Kafası Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? 6 Ağustos (4 Yorum)

  1. ŞÖHRET KAFASI İYİ DEYİL OLMASA İYİ OLAR ADIDA GÖRNÜŞÜDE KÖTÜ ÇEKEN İYİ ŞEYLER ÇEKİP EKRANA DAŞISIN ONDA ONLARI ALKIŞDAYAK

Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2018