Son Moda Sezon Finali Mi Yapıyor ? Program Neden Bitti Dilan Çıtak Konuk 30 Haziran

Türk ve dünya modasına dair birçok ayrıntıya yer veren Son Moda 39. bölüm sezon finali mi yapıyor ? Ekranlara veda etme kararı alan Kanal D’nin gündüz programı son bölümünü yayınlayacağını açıkladı. Son Moda 2019-2020 ne zaman başlayacak şimdiden takipçilerin merak ettiği konu oldu. Son Moda 30 Haziran Dilan Çıtak’ın katıldığı bölüm sezon finali olmasının nedeni ile de büyük reyting topladı.

Son Moda Sezon Finali Mi Yapıyor ? Program Neden Bitti Dilan Çıtak Konuk 30 Haziran

Son Moda Dilan Çıtak Kimdir ?

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak 30 haziran Kanal D’de konuk olarak karşımıza çıktı. Medyadan uzak olan 29 yaşındaki güzel 2 aralık 1989 yılında doğmuştur. 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde burslu olarak eğitim almaya başladı. Şan eğitimine piyano ve keman dersleri ile devam etti. 2011 yılında gittiği Amerika’da Berklee College Of Music ekibi ile tanışarak çeşitli konserlerde yer aldı. Babasından farklı bir müzik yolu seçen Dilan Türk medyasından uzak durmayı tercih etti. Tatlıses’in oğlu İdo her zaman daha ön planda idi. Tatlıses ile uzun yıllar boyunca mahkemeleri devam etmiş araları pek iyi olmamıştır.

Son Moda Dilan Çıtak Kimdir ?

Son Moda Sezon Finali mi Yapıyor ?

Sevilen Kanal D moda programı 39. bölümünde yaz tatiline girmeye karar verdi. Eylül ayı itibari ile tekrardan Kanal D’de devam edeceğini düşündüğümüz programın henüz 40. bölümü için ayrıntılar netleşmiş değil. Tahminlerimize göre yapımcı firma ile kanal arasında tekrar görüşmeler olacak. Çok fazla reyting alamayan programın yerine farklı bir program ile de devam edebilmesi söz konusu. Müge Üzel’in sunumu ile izlediğimiz programa 30 haziran günü elveda diyoruz. Sizce yeni sezonda Son Moda devam etmeli mi? Bize yorumlar kısmından görüş ve önerilerinizi iletiniz. Son Moda sezon finali fragmanı yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019