Songül Karlı ile Biz Bize Programı Başvuru Katılım İletişim Telefon Wattsapp Hattı

Artık Songül Karlı Beyaz tv ekranlarında. Ekranların başarılı sunucularından birisi olan ve Uğur Arslan ile uzun süre evlilik programları sunan Songül Karlı Beyaz tv ile ekranlara geri dönüyor. Songül Karlı Beyaz Tv de Biz bize isimli programı sunacak. Songül Karlı ile Biz Bize Programı Başvuru Katılım İletişim Telefon Wattsapp Hattı konusunu buradan sizlerle paylaşıyoruz..

En son TV8’de evlilik programı sunan Songül Karlı umduğunu bulamamış ve kısa sürede program yayından kaldırmış erken final yapmak durumunda kalmıştı. Uzun süre sessiz kalan Songül Karlı bundan böyle Beyaz Tv ekranlarında boy gösterecek ve Biz bize isimli programı sunacak. Ünlü sunucunun yapacağı programın adı ise bugün kesinleşti ve “Songül Karlı ile Biz Bize” olarak belirlendi.

Songül Karlı ile Biz Bize Programında neler olacak? Sağlık,astroloji,beslenme,yaşam gibi konuların işleneceği programın 25 Haziran’da ekranlarda olması bekleniyor. Songül Karlı ile Biz Bize Programında yaşananlara katılmak soru sormak için iletişim hatlarını kullanabilirsiniz.

Songül Karlı ile Biz Bize Beyaz Tv İletişim Telefon Wattsapp Hattı

Songül Karlı ile Biz Bize Programı Başvuru Katılım Adresi : Macun Mah. 173.Sk. 3/1 Yenimahalle 06374 Ankara
Beyaz Tv Songül Karlı ile Biz Bize Programı için Katılımcı olmak soru sormak için: Telefon : +90 312 333 33 00 Fax : +90 312 333 33 41
Songül Karlı ile Biz Bize İletişim Telefon Wattsapp Hattı : 0 312 333 33 00 Ayrıca maille bilgi almak için: info@beyaztv.com.tr adreslerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2018