Sosyetik Ev Kadınları Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Ezgi Dargı, Esra Kızıltaş

Kanal D ekranlarında 5 Şubat pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 12.45 de ekrana gelmeye başlayan ve oldukça farklı bir konsept sunan Sosyetik Ev Kadınları programı kendini geliştirmek ve yetiştirmek isteyen ev kadınlarına fikirler verip ik konularında nasıl bir yol izlediklerini neler yapıp yaşadıklarını aktarıyor.

Sosyetik olan ev kadınları Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Ezgi Dargı, Esra Kızıltaş gibi isimler iş dünyasının yanı sıra ev işlerinden nasıl olduklarını da bizlere gösterecek programda. Sosyetik Ev Kadınları hem iş hemde ev kadınlığı nasıl olunur hem işte çalışırken hem iyi bir anne hemde iyi bir ev kadını nasıl olunabilir aslında bu soruya yanıt aramaya çalışacak.

Sosyetik Ev Kadınları Kanal D ekranlarında güzel ve yeni bir program olacak. Her gün 12.45 de yayınlanacak olan Sosyetik Ev Kadınlarında kimler var hemen belirtelim: Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Ezgi Dargı, Esra Kızıltaş gibi iş dünyasında farklı iş ve görevlerde yer alan bayanlar bulunuyor programda. Her birinin işi ve yaşam tarzı birbirinden çok farklı.

Onlar güzellikleriyle göz kamaştıran, cesaretleriyle hayran bırakan, bazen kırılgan ama çok güçlü kadınlar! Kimden bahsediyoruz Sosyetik Ev Kadınlarından. Türkiye’nin en sosyetik 5 kadını, hayatlarını tüm gerçeklikleriyle sizlerle paylaşmaya geliyor! Bakalım nasıl bir program olacak izleyip göreceğiz.

Sosyetik Ev Kadınları, yarından itibaren hafta içi her gün Kanal D’de! Sosyetik Ev Kadınları tutar mı tutmaz mı merak ediliyor. Bizim görüşümüz pek tutacak gibi bir program gelmedi. Kısa sürede yayından kaldırılacak gibi bir görünümü var. Bir süre sonra Sosyetik Ev Kadınları var mı yok mu, Sosyetik Ev Kadınları neden yayınlanmıyor bitti mi, Sosyetik Ev Kadınları erken final yapıp yayından kaldırıldı mı gibi sorular gelmeye başlayabilir. Konsept olarak çok farklı bir tarz Türk halkının alışık olmadığı bir formatta yayınlanacak çünkü.

Sosyetik Ev Kadınları Elif Sağlamyürek Kimdir?

Mimar olduğu bilinen Elif Sağlamyürek, adını ilk olarak bir kafeyle duyurmayı başarmıştır. Elif Sağlamyürek Sosyeteye girmesinin ardından Nişantaşı’nda Bee Coffee isimli bir kafe açmış ve daha çok ünlülere hitap etmeye başlamıştır. Elif Sağlamyürek , ünlü isimleri işletmesine çekmeyi başarmış ve oldukça popüler olmaya başlamıştır.. Sanata da ilgisi olan sosyetik isim cumartesi geceleri Le Baron’da sahne almaktadır. Elif Sağlamyürek Sosyetik Ev Kadınlarında bakalım nasıl bir yarış ortaya koyacak.

Sosyetik Ev Kadınları Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Ezgi Dargı, Esra Kızıltaşın yer aldığı Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=XLnfYotEN4Q

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2018