Söz 10 Aralık Melisanın Erkek Arkadaşı Kim Bilgileri Gerçek Adı

Söz 10 Aralık Melisanın Erkek Arkadaşı Kim Bilgileri Gerçek Adı. Söz dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Söz dizisi ekibine katılan oyuncu Melisa’nın arkadaşı. Melisa’nın arkadaşı rolüyle dahil olan erkek oyuncunun adı Mehmet Öksüz. Mehmet Öksüz kimdir bilgilerini instagram hesabını sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık.

Söz dizisi başrollerinde Deniz Baysal, Tolga Sarıtaş ve Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor. Söz dizisi pazartesi günleri saat 20.00’de Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Söz dizisi yeni bölümünde olanlar; Albay Erdem, canından can bildiği ailesiyle imtihan edilecektir. Kin ve intikam duygularıyla bilenen Dragan, hain emellerini gerçekleştirebilmek suretiyle Albay Erdem’in evine bomba paketi göndermesi yürekleri ağza getirdi. Albay Erdem’in eşi Güler, eve gelen paketi görüp açtığında ise bir anda bombanın infilak etmesiyle birlikte acıların en büyüğü yaşanıyor. Erdem Albay ise gördüğü manzara karşısında derinden sarsılarak büyük bir yıkım yaşarken, en anlamlı destek ise hiç kuşkusuz kader ortaklığı yaşadığı Yavuz’dan gelecektir.

Erdem’in evinde yaşanan patlama herkesi acıya boğar. Karabatak ve Tim haberi alır almaz Erdem’in yanına koşar ama acı haber hepsinin yüreğine bir bıçak gibi saplanacaktır. Tarık, Yavuz’u ortadan kaldırmak için yaptığı planın tıkır tıkır işlediğini sanır. Ama Yavuz bu yolda yalnız değildir. Yaraları iyileşip kendine geldiğinde onu öldürmeyen kurşunları tek tek sahiplerine iade etmek için yemin eder. İlk hedefi ona bu hain tuzağı kuran Tarık’tır…

Söz dizisi yeni bölümünde diziye yeni dahil olan oyuncu Mehmet Öksüz Kimdir? Mehmet Öksüz diziye Melisa’nın erkek arkadaşı olarak dahil oldu. Mehmet Öksüz Erdem Ergüney menajerlik şirketine kayıtlı. Mehmet Öksüz 1994 Mersin doğumlu. 1.89 cm boyu ve 74 kg. İstanbul’da yaşıyor. Karabük Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde eğitim gördü. Mehmet Öksüz hala Temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimi almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz 10 Aralık Melisanın Erkek Arkadaşı Kim Bilgileri Gerçek Adı (1 Yorum)

  1. Güzel bi transfer. Tanınmıyor ama farklı bir surat yapısı var. Sektör böyle yeni yüzleri sever yolu açık olsun. Genç arkadaşımızın.

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2018