Söz 18 Mart Fethi (Avcı) Öldü mü Diziye Geri Dönecek mi? (Burak Sevinç)

Söz Fethi (Avcı) Öldü mü Diziye Geri Dönecek mi? (Burak Sevinç)… Söz dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden beri başrol oyuncularından birisi olan Avcı karakteri diziden ayrılıyor.  Söz dizisinde önemli bir ayrılık yaşanıyor. Star TV de yayınlanan Söz dizisi bu sezon da iddaalı şekilde yayınlanmaya devam ediyor.

Star TV de yayınlanan Söz dizisi Tims&B yapım imzası taşıyor. Söz dizisi başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Burak Sevinç, Eren Vurdem, Ece Çeşmioğlu, Aytaç Şaşmaz, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya gibi başarılı isimler yer alıyor. Söz dizisi pazartesi akşamı 74. bölüm ile ekrana gelecek. Bu Söz dizisinde Fethi isimli Avcı lakaplı karaktere hayat veren Burak Sevinç diziden ayrılıyor. Söz dizisi 18 mart pazartesi bir şehidimiz var!!

Söz dizisinde Fethi bu hafta şehit olarak diziden ayrılacak. Söz dizisi 74. bölümde senaryo gereği Fethi karakteri şehit olarak diziye veda ediyor. Söz dizisinde ayrılan Burak Sevinç Söz dizisinde ayrılıyor. Ancak Tims&B Yapım şirketinin yeni dizisinde rol alacak. Burak Sevinç yeni dizisi nedir? Tıkla Öğren....

Söz dizisinde daha önceki bölümlerde de Burak Sevinç ölerek diziden ayrılacak söylentileri çıkmıştı. Çünkü vurulmuştu bu yüzden de diziden çıkabilir demiştik. Ancak bu sefer ki haber kesin!!

 (Burak Sevinç) Söz Dizisinden Ayrıldı mı? Söz dizisi 46. bölümünde yine Fethi öldü mü sorusu akıllara geliyor. Söz dizisinde Avcı lakaplı Fethi karakteri görevde olduğunda durduğu viraneye roket atılıyor. Eylem ve Ateş ise tam da onları görecek başka bir viranedeler. Eylem ve Ateş patlamayı görünce şok oluyorlar.

Eylem dışarı çıkmaya kalkışıyor. Eylem’i Ateş durduruyor. Çıktığında anda vurulursun diyor. Ama Eylem Fethi’ye bakmamız lazım ya öldüyse diyerek üzüntüsünü dile getirirken Ateş öldüğüne inanmak istemiyor ve o Avcı ona bir şey olmaz diyor. Ateş Eylem’i durdurabilecek mi? Yoksa Eylem’de Fethi’yi aramak için viraneden çıkacak mı?

Söz dizisi 46. bölümünde Yavuz ve Erdem Yarbay karargahta Fethi’nin Eylemin ve Ateş’in kask kamerasından olanları izlemektedirler. Patlamayı canlı canlı tüm askerlerle birlikte görürler.Erdem Yarbay’a Fethi’ye seslenir. Ateş et ses ver Fethi diye. Ama ses yok malesef… Erdem Yarbay Yavuz ve diğer askerler telaşlanıyor. Fethi şehit olacak mı? Diziye sezon finaline doğru veda eden isim Fethi mi olacak?

Söz dizisinde Avcı lakaplı Fethi şehit olacak mı? Diziden ayrılacak mı? Söz dizisi Fethi’yi canlandıran kişi Burak Sevinç.. Burak Sevinç kimdir? 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan oyuncu Şirin Kılavuz ile evli. Burak Sevinç kanun, ud, keman ve gitar çalabiliyor.

Burak Sevinç’in ilk rol aldığı dizi 2012 yılında yayınlanan Babam İçin dizisi. Daha sonra Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol aldı.  Söz dizisinde şimdi Avcu Fethi rolüyle oynamaktadır. Başarılı oyuncu Söz dizisinde ayrılacak mı? Söz dizisinde Fethi ayrılmayacak.. Ayrıldığına dair bir bilgi bulunmuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz 18 Mart Fethi (Avcı) Öldü mü Diziye Geri Dönecek mi? (Burak Sevinç) (2 Yorum)

  1. nolur fetih diziye geri dönsün benim yaşım 5

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019