Söz 21. Bölüm Fragmanı Özeti 13 Kasım Yavuz Arkadaşlarını Donmaktan Kurtardı Mı?

Söz dizisi yeni bölümünde Yavuz Agah ile aynı asansördedir ancak onu tanımadığı için tehlikeyi bilmez. Robot resmin olduğu gizli dosyayı istihbarata ulaştırmak ister. Ancak teröristler Sancar’ı kurtarmaya gelmiştir ve  dosyanın ulaşımını engellerler.

Tim operasyon sonrasında karşısında Çolak’ı görürler. Yavuz hem Sancar’ı onlara vermek istemez hem de hastanede olanları kurtarmak ister. Yavuz diğer taraftan da Çolak’ın restoranda zarar vermemesi için uğraşır. Bahar Yavuz’a ve Tim den kimseye ulaşamaz.

Gülerin evine gider ama orada yabancı biri vardır ve amacı farklıdır. Onlar yardım ettiğini zannederken aslında kurban olacaklarının farkında değildirler. Söz dizisi 21 bölüm özetinde; Çolak kafasındaki kurşunun hesabını sormak için Yavuzu bekler. Ama dayanamadan işe koyulur. Yavuz telefondan hayati bir tercih yapmak zorunda bırakılır.

Söz dizisi yeni bölüm özeti ve fragmanını sizlerle paylaştık. Yavuz kimi seçecek? Bölüm sonunda kim donarak ölecek? Kimse ölmeyecek tabi ki! Çünkü Yavuz onları kurtarmanın bir çaresini bulacaktır? Ama nasıl?

https://www.youtube.com/watch?v=r7EePf7Guac

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.