Söz 27. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık

Söz 27. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık 

Tim teröristlerin pususuna düşer ve kurtulmanın yollarını ararlar. Yavuz da Agah’ı beklenmedik durumda bulur. Söz dizisi yeni bölümünde ekibin ve Yavuzun üstündeki tehlikeler bitmemişti. Yavuz geçmişini annesinin aslında ölmediğini intihar ettiğini öğrendi. Yavuz sinirli ve gergin bir ruh halindedir. Yavuz’un bu gerginliği Baharla olan ilişkisini etkiliyor.

Eylem Timin yerini söylemek zorunda kaldı. Yabancı istihbarata yerlerini söylemek zorunda kalmıştır. Eylemin böyle yapmış olması Avcı ve Ateşi birbirlerine karşı karşıya getirir. Türk Silahlı Kuvvetleri harekete geçer çünkü Erdem’e çok önemli bir istihbarat ulaşır.

Hava saldırısı düzenlenerek Çolak ve Büyükelçinin hain planları bozulacaktır. F16 uçakları için işaretleme yapmak üzere yola çıkan Tim hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu durum bütün operasyonu tehlikeye atacaktır. Söz dizisi 27. bölüm özeti fragmanı bilgileri sitemizde paylaşıldı.

Söz dizisi geçen haftanın özetini hatırlamak isteyenler için hatırlatalım. Söz dizisi yeni bölümünde Tim hayatları pahasına bataklıktaki köylüleri kurtarmaya çalışır ve kurtarırlar. Ama bu seferde onları başka bir tehlike bekler ve yine ölümün eşiğine gelirler. Söz dizisi 24. bölümde Bahar Tetikçinin elinden kurtulur. Tim Tetikçi ile karşı karşıya gelir. Ve Tetikçi Yavuz hakkında bir sırrı bilmektedir. Yavuz’a karşı bu sırrı kullanacak mı?

Hafız eşinin vefatının ardından kendi içine kapanır. Uzun bir yolculuğa çıkmak ister. Kimse ondan haber alamaz bir süre.  Erdem de kendine gelen istihbarat sonucunda operasyon düzenlemeye hazırlanır. Tim sınır ötesinde büyük bir operasyona katılacaktır.

Agah ve Çolak yabancı güçlerle biraraya gelir ve kendilerinde yeni devletin yol haritasını çıkarırlar. Tim bu planı engellemek için hareket geçer. Yavuz ve Tim toplantı yerini bulup buna engel olmaya çalışacaktır.Söz dizisi 24. bölümde neler olacak? Özeti yorumları sizlerle konumuzda…

Bahar Yavuzun evlenme teklifine evet der. Ve evlilik yolunda ilerlerler. Nazlı Ateş’ten ayrılmaya karar verir bu durum ikisi içinde acı vericidir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.