Söz 27 Mayıs Sezon Finali Kim Öldü ? Çolak Kimleri Öldürdü ? Kim Şehit Oldu

Söz Dizisi 27 mayıs günü sezon finali yaptı. Çok hareketli geçen bölümde geri dönen Çolak kurşuna dizdiği hareketi ile ses getirecek. Terör örgütleri Tim ve Yavuz’u yakalar. Kurşuna diziler askerlerden Tim öldü mü ? Yavuz Öldü mü ?

Söz 27 Mayıs Sezon Finali Kim Öldü Çolak Kimleri Öldürdü Kim Şehit Oldu

Yapılmış bu güne kadar ki en iyi askeri film Söz dizisinde sezon finali çok hareketli. Geri dönen Çolak Söz 84. bölüm sezon finalinde Tim’i kurşuna dizdi. Peki Tim’den kimler öldü ? Diziden ayrılan isimler kim. Teröristlerin hazırladığı tuzağı geç fark eden Tim çatışmayı en az kayıp ile atlatmaya çalıştı. Yakın mesafede büyük bir çatışmaya giren kahraman askerlerimizden şehit düşenler oldu. Çolak’ın esirleri kurşuna dizmesi ise dizinin en acıklı bölümü oldu.

Söz sezon finali yavuz öldümü

Söz Sezon Finali Dost öldü mü ? Terör örgütünün başı olan Dost çatışmadan kaçmayı başardı. Tim’in asıl amacı Dost’un hayatına son vermek ve depoları ele geçirmektir. Tim bu sefer sert bir kayaya çarpmış zor bir gün geçirmiş şehit vermiştir. Terör örgütü elebaşı Dost sağ kaldığı sürece Tim şehit vereceğini biliyor. Sadece askerimiz değil Dost ülkeye de zarar verecek eylem planlarına sahiptir. Çolak tarafından esir alınan Tim ve Yavuz kurşuna dizilir. Kurşuna dizilen Tim öldü mü ? Yavuz öldü mü diziden ayrıldı mı?

Söz Sezon Finali Öldü mü diziden ayrıldı mı

Söz 3. sezon 84. bölüm sezon finali kimler şehit oldu kim öldü Çolak ve Dost ne oldu ? Söz dizisi Yavuz öldü mü? Çolak rehin aldığı Tim’den kimleri öldürdü şehit düşen ve sezon finalinde diziden ayrılan gelecek bölümde olmayacak oyuncular kim?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019