Söz 28. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Ocak Pazartesi

Söz 28. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Ocak Pazartesi… Söz dizisi yeni bölümünde Yavuz Hatice’yi buldu. F16’ların hedefinde Hatice buldu ancak Yavuz şimdi zor bir karar vermek zorundadır. Tim yine riskli bir duruma el atacaktır. Sınıra yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmeye çalışacaklardır. Tim bu olayla ilgilenirken mühensiz Yücel bey Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır?

Büyükelçinin adamları mühendis Yücel Ertürk’ü neden kaçırdı? Büyükelçinin amacı büyük. Uçakların kontrolünü eline almak istiyor. Çolak için en güvenli yolu bulmaya çalışan Büyükelçi istediğini yapabilecek mi? Çolak’ta yüzlerce adamını yanına alıp sınırı geçme planları yapmaktadır. Yavuz ve Tim mühendis Yücel Ertürk’ü kurtarmak için harekete geçer. Çolak’ın zaman geçmeden durdurmak zorundalar.

Zamana karşı mücadele ederler. Yavuz da operasyonun sonunda Agah’ı bulur. Ona silah doğrultmuşken hayatının en acı gerçeğiyle yüzleşmiştir. Agah Yavuzun babası! Yavuz bu gerçek karşısında çaresiz ne yapacağını bilemez. En büyük düşmanı ve yakalamak için çaba harcadığı insan onun babasıdır. Agah ve Yavuz’un sarılma sahnesi seyirciden nasıl bir tepki alacak? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz 28. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Ocak Pazartesi (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017