Söz 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı, Söz Dizisi 3.Sezon Ne zaman Başlayacak Tarih Ne?

Star tv de geçtiğimiz 2 sezonda reytingleri altüst eden ve pazartesi günleri ekrana gelen Söz 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı, Söz Dizisi 3.Sezon Ne zaman Başlayacak Tarih Nedir? diye merak edenler için bu içeriği oluşturduk ve sizlere sunuyoruz. Söz Dizisi Yeni 3. Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Ne zaman? konusunda sizlere kesinleşmiş bilgiler verelim..

Söz dizisinin 3. yeni sezonu büyük bir kitle tarafından merak içinde bekleniyor. Geçtiğimiz sezon 15 oranına yaklaşan Total reytingleri ile tüm Türkiye’nin gündemine oturan ve çektiği her bölüm milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izlenilen söz dizisinde başarılı geçen 2 sezonunun ardından 3. sezonda da Star TV’de izleyiciyle buluşmaya başlayacak. Söz dizisini çok seven izleyiciler söz dizisi neden başlamadı 3. sezon tarihi kesinleşti mi neden yayınlanmıyor söz dizisi yeni sezon 2018 Eylül’de mi Ekim’de mi diye sorular sormaya başladılar, Biz de hemen bu sorulara net bir yanıt vermek istedik.

Söz 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı, Söz Dizisi 3.Sezon Ne zaman Başlayacak Tarih Ne?

Star TV’de pazartesi günleri yayınlanan ve oldukça başarılı reytingleri ile göz dolduran Söz dizisi 3. sezon 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayacak. Daha önceden 10 Eylül 2018 diye duyurulan tarih okulların yeni açılması veli ve öğrencilerin ilk gün heyecanı nedeniyle bir hafta geriye atıldı. Böylelikle dizinin kesin yayın tarihi 17 Eylül 2018 Pazartesi günü oldu.

Söz 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı ne zaman başlayacak

Star tv nin 3 sezondur devam edecek olan ve bu sezonki en iyi yapımlarından birisi olan Söz dizisi 11 Haziran pazartesi akşamı sezon finali yapmış ve yaz tatiline girmişti.. Star tv de Söz dizisi Sezon finali yapar yapmaz da sevenleri Söz dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni 3. sezonda çıkan ayrılan oyuncu olacak mı soruları akıllara geliyor. Söz dizisi yeni 3.sezon diziye katılan tüm oyuncuları bulduk sizin için.. Tıklayın >> Söz Dizisi 3. Sezon Yeni Oyuncular

Söz dizisi 3. sezon öncesinde gelen giden oyuncular merak konusu oldu. Her dizide olduğu gibi Söz dizisinde de sezon finalinden sonra ayrılan başrol oyuncularından birisi olan Aybüke Pusat Yerine bir çok yeni isim geldi.  Böylelikle yeni gelen oyuncular ile birlikte yeni 3. sezonu merakla bekliyor Söz seyircileri.  Söz dizisi 11 Haziranda sezon finali yaptıktan sonra yeni sezona 17 Eylül 2018 tarihinde merhaba diyecek.

Söz dizisi Yeni 3. Sezon Neden Başlamadı, Niçin Yayınlanmıyor yeni bölümler Söz Dizisi 3.Sezon Ne zaman Başlayacak Tarih Belli mi?

Söz dizisi 3. Yeni Sezon tarihi kesin ne zaman başlayor

Evet bu konuya bir kez daha ışık tutmak gerekirse Söz dizisinin 3. Sezonu 17 Eylül 2018 tarihinde başlayacak. Yeni sezona eylül ayının sonuna doğru başlayacak olan Söz dizisinde yeni bir kadro kuruluyor bayan ağırlıklı… Bir çok yeni isim geldi Söz 3. sezon kadrosuna ve dizi daha da renkli olacak yeni sezonda. Dizi biraz geç kalmış gibi görünebilir ama 17 Eylül 2018 tarihi geç bir başlangıç değil, bir çok dizi ya bir hafta erken yada geç başlıyor. Bizce Söz dizisi tam zamanında başlıyor 3. sezona..

Malesef dizimizden bir ayrılan oyuncular da var 3. Sezonda. Bahar karakterini canlandıran ve Yavuzun sevgilisi olan Aybüke Pusat diziden ayrıldı. Aybüke Pusat Söz dizisinin 3. sezonunda yer almazken, diziden senaryo gereği ölerek ayrılacak ve Yavuz bir kez daha aşkının ölüm haberiyle yanıp kavrulacak. Söz Dizisi (Bahar Öldü) Aybüke Pusat yerine kim gelecek?

Söz dizisinde şimdilik 3. Sezon haberleri bunlar ve diziye yeni isimler dahil olacaktır. Dizimiz eylül ayı sonlarına doğru 17 Eylül 2018 pazartesi günü başlayacaktır. Söz dizisi 3. Sezon başlama tarihi kesin bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorumlarınızla Söz dizisi 3. Sezonuna ve yeni gelen oyuncularına destek olabilirsiniz.

Söz Dizisi 3.Sezon Tanıtım Fragmanı videosunu izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018