Söz 34. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat Pazartesi

Söz 34. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat… Söz dizisi yeni bölümünde  tim uyuşturucu operasyonunda büyük zorluk yaşar ama sonunda zaferle çıkmıştır. Ancak operasyon sonunda da timi kritik bir görev beklemektedir. Kenan Müdür ve Erdem Yarbay’ında başı derttedir. Derman’ın yaptığı plan sonucunda araçlarına bomba yerleştirilir ve buradan kurtulmak için riskli bir plan yapacaklardır.

Kenan Müdür ve Erdem Yarbay’ı bombalı araçtan kurtarmak için time de riskli bir görev düşer. Tim’in iki görevi vardır. Hem uyuşturucu operasyonuna devam edip uyuşturucu dolu kamyonu ele geçirmeleri gerekir. Kamyonu ele geçirip güvenlik güçlerine teslim etmeyi planlar. Tim’in diğer görevi de bombalı arabayı uzman bir şekilde bombasını imha edip Kenan Müdür ve Erdem Yarbay’ı kurtarmaktadır.

Safiye de artık hastane de ölümle pençeleşmektedir. Bahar’ın da artık elinden gelen bir şey yoktur. Safiye’nin hayatını bitiren tehlike artık daha yakındır onlara da. Harekat devam etmektedir. Bu sırada sınır dışında görev yapmak üzere bir kara birliği daha yola çıkar. Ama onların sevk edilmesi sırasında timin görevi vardır. Tim Çolak’ın kurduğu tuzağı ortadan kaldırıp bu kara birliğinin güvenle görev yerine ulaşmasını sağlamalıdır.

Söz dizisi 34. bölümünde de Yavuz ve görev arkadaşları en zorlu şartlarda görev yaparak ülkesini korumaya çalışmaktadır. Söz dizisi yayınlandığı gün olan pazartesi günlerinde reytinglere üst sıralardan giriş yapıyor. Hikayesinin asker hikayesi oluşu ve Milli duygularımıza hitap etmesi gerekçesiyle de her zaman bu başarısını devam ettireceğini düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018