Söz 35. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Şubat Çaylak Öldü Mü?

Söz dizisi yeni bölümde neler olacak? Yavuz ve Tim köşeye sıkışmıştır. Tim bu mücadelenin tam ortasındayken Agah onları yaptığı sürprizle kurtarır ve tüm dengeleri değiştirir. Nazlı Derman’ın adamlarını tanır ve sonrasında bir tuzak kurulur ve kaçırılır. Dermanın emriyle Nazlı’yı kaçırırlar. Tim bu haberi alır almaz harekete geçiyor.

Karabatak sevdiği kız için canını feda etmeye hazırdır. Söz dizisi 35. bölümde Karabatak Nazlı’yı kurtarmak için yaralı olmasına rağmen canını dişine takar. Karabatak Nazlı’yı bulmak için yemin eder. Eğer Tim Nazlı’ya zamanında yetişemezse Nazlı’nın hayatı son bulacaktır.

Agah Yavuz’a annesinin ölümü ile ilgili çok şaşıracağı bir gerçeği anlatır. Yavuz’un bu şok olacağı gerçek nedir? Keşif ekibine katılan Keşanlı ve Çaylak ise beklemedikleri bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar. Çatlak ağır yaralanır. Üstelik bir harabede sıkışırlar ve yardım çağrılarını kimse duyamaz. Çaylak, Keşanlı’nın kollarında şehit olmak üzeredir.

Söz dizisi yeni bölümü 26 Şubat pazartesi yayınlanacaktır. Söz dizisi reytinglerde genelde 1. olan bir dizi. Reytinglerde böyle başarılı olan bir dizi daha uzun zamanlar devam edecektir. Sezon sonuna doğru yaklaşırken diziler için her haftanın reytingi çok önemli. Reytinglerde üst sıralarda olan dizi yeni bölüm özeti fragmanı bilgileri de sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz 35. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Şubat Çaylak Öldü Mü? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2018