Söz 38. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 19 Mart Pazartesi

Söz 38. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 19 Mart Pazartesi… Söz dizisi bu hata reytingleri ile Çukur’u geçebilecek mi dersiniz? İki dizi de hikayesi gereği severek izleniyor ve takip ediliyor. Böyle başarılı iki dizi de reyting savaşına her hafta devam ediyor. Söz 38. bölüm özeti; Tim yine zorlu görevlerle mücadele veriyor.  Ülke içinde ve dışında planlanan Terör olaylarını engellemek için canla başla savaşmaya devam ediyorlar.

Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim’in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Eylem’in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır.

Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı’nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Söz dizisi 38. bölüm özetinde Yavuz’dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar’ın artık Yavuz’la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Söz dizisi 38. bölüm özeti Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim’in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

Söz dizisi 38. bölüm özeti tüyolarını sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.  Yorumlarınızı görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018