Söz 4. sezon olacak mı? Ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi kanalı…

Söz 4. sezon olacak mı? Ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi kanalı…

 

Star TV nin sevilen dizisi Söz 84. bölümü ile 27 mayıs pazartesi akşamı final yapacak ve Star Tv ye veda edecek. Söz dizisi yeni sezonunda  Netflix ile anlaştı. Söz dizisinin 4. sezonu Netflix’te yayınlanacak… Peki Söz dizisi yeni sezon ne zaman yayınlanacak. 2019’da söz devam edecek mi? Söz 4. sezon ne zaman başlayacak? haberimizin devamında….

Söz dizisinin senaryosun da yaşanan sıkıntılar nedeniyle 3. sezonda final yapacağı yönündeydi ancak bu haberler tamamen söylentiden ibaret Söz dizisi 3. sezon finali ile ekranlara veda ederken dijital yayın şirketi olan Netflix’e merhaba dedi 4. sezonu için bir çok dijital yayın şirketi devreye girmişti Söz dizisi Star Tv ekranlarında 27 mayıs 2019 da 84. bölümü ile final yapacak  ancak Söz dizisi 4. Sezonu ile Netflix’te yayınlanmaya devam edilecek.

Söz Dizisini 4. Sezonda Nasıl İzleyebilirim ?

Dijital platforma geçen Söz dizisini Netflix uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz. Kullanıcılarına bir ay ücretsiz deneme imkanı sunan Netflix herhangi bir taahhüt yapmadan iptal etme seçeneğini de sunuyor. Deneme sürümünün bitmesine üç gün kala bilgilendirme yapan popüler platform deneme süresi boyunca da herhangi bir ücret talep etmiyor. Temel, Standart ve Özel olmak üzere 3 ayrı paket sunan Netflix’te ücretlendirmeler sunuyor. Özel paketi satın alan kullanıcılar diğerlerine oranla “Ultra HD” izleme seçeneğine de sahipken uygulama 4 farklı bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor.

Netflix Nasıl Üye Olunur ?

netflix.com.tr adresinde yer alan üyelik işlemleri için gerekli bilgiler doldurulduktan sonra uygun olan paket satın alınarak üyelik işlemi tamamlanabilir. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra aktif hale gelen üyelik istenildiği zaman taahhütsüz olarak sonlandırabilirsiniz.

Söz Dizisi Final Bölümünde Neler Olacak ?

Terör örgütleri büyük bir plan kurmuş ve kahraman Türk askerlerini büyük bir çatışmanın içerisine çekeceklerdir. Terör örgütü ile karşı karşıya gelen askerlerimiz en az kayıpla bu çatışmayı atlatabilmek için ellerinden geleni yapmak için bir plan hazırlığı içerisine girerler ve Yavuz komutan ve tim ikiye bölünürler Tim’in bir kısmı terör örgütünün liderini ve karargahlarını bombalamak için hazırlıklara başlar iken diğer yarısı ise terör örgürünün mühimmat depolarını havaya uçurmak için yakın temasa yönelirler.

Çatışmadan zafer ile çıksalar bile bu zafer malesef ki herşeyi bitirmeyecektir. Esas düşman oratadan kaldırılamadığı sürece ülkemiz bu hainlikle her zaman karşı karşıya kalacaktır.

Söz Dizisi 84. Bölüm Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz 4. sezon olacak mı? Ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi kanalı… (6 Yorum)

  1. Ben de bekliyoruz yeni sezon için ve Netflix te olmaz diyorum kanal d show TV trt1 Fox TV Star TV ve TV 8 6 tane kanal hazırladım

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019