Söz 50. Bölüm Sezon Finali Yavuz ve Bahar Ölüyor mu Diziden Çıktılar mı?

Söz dizisi sezon finalinde inanılmaz görüntüler var, fragmanı izleyen herkes Yavuzun vurulmasını şaşkınlıkla seyretti ve havuza düştü. Müthiş bir sezon finali bizleri beklerken Söz 50. Bölüm Sezon Finali Yavuz ve Bahar Ölüyor mu Diziden Çıktılar mı? sorusu akıllara geldi. İşte izleyenlerin merak ettikleri o sahneler ve sonrasındaki olaylar..

Söz Dizisi 2. sezon finalini 11 haziran pazartesi günü ekrana gelecek olan 50. Bölüm ile yapıyor. Söz dizisinin 50. bölümündeki Sezon Finalinde Yavuz ve Baharın Ölüm sahneler oldukça konuşuldu ve merak uyandırdı, gerçekten de Yavuz komutan ve sevgilisi Bahar ölerek diziden çıkıyorlar mı, yoksa sadece vuruluyorlar mı izleyici emin olamadı, fragmanı izleyen herkes Diziden Çıktılar mı? sorusunu sormaya başladı.

Söz dizisi 11 haziran 50. Bölüm Sezon Finalinde Yavuz ve Bahar Ölüyor ve Diziden Çıkıyorlar gibi gösteriyor tanıtım fragmanı. Ancak bu oyuncular diziyi sürükleyen ve dizinin başrol oyuncuları. Bu oyuncuların çıkması demek dizinin 3. sezonuna şimdiden büyük bir darbe indirmek olur, ancak görüntüler bizi aldatmasın.

Söz sezon finalinde Yavuz ve Bahar öldü gibi görünse de bu aslında bir planın yansıması. Öldü gibi gösterilecek ama Yavuz komutan yen sezonda bomba gibi hazır olarak diziye devam edecek. Yavuzla bahar bir kere başrol, baş roller ölmez kesin baharı hastaneye götürürken rüya görüyor ve plan yapıyorlar, fragmanda izlediklerimiz de bu planın bir yansıması.

Sonuç olarak Söz 50. Bölüm Sezon Finali Yavuz ve Bahar Ölüyor mu Diziden Çıktılar mı? sorusuna hayır diyoruz. Yavuz ve Bahar ölmedi ölemez bu dizi için vazgeçilmez oldukları için diziye kaldıkları yerden devam edecekler.  Bahar hastanede bir süre kaldıktan sonra çıkacak, Yavuz komutanda zaten plan kurduğu için ölmesi söz konusu olmayacak.

SÖZ DİZİSİ 3. sezonu ile Eylül 2018 de kaldığı yerden devam edecek. Şimdilik yazacaklarımız bu kadar, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. İyi  tatiller.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018