Söz 84. bölüm fragman özeti analizi tüyoları. Çolak timi öldürecek mi?

Söz dizisi 84. final bölümünde neler olacak final bölümünde birden bire ortaya çıkan Çolak timi öldürüyor mu? Söz finalde kimler ölecek? Söz dizisi 84. bölümde kimler ölecek diziden kimler ayrılacak?Ekranların sevilen dizisi Söz 84. final bölümünde neler olacak Çolak timi tarıyor Söz dizisinde kimler ölecek? Çolak kimleri öldürecek? Söz dizisi nasıl bitecek? Çolak ölmedi mi?

Fragman ilk sahnesinde 19 tane şehidimiz var operasyon bitmiş başarılı bir şekilde tamamlanmış olarak görüyoruz. Biz bir önceki analizde demiştik dizide kimse şehit olmayacak.Yavuz’un elinde bir mavi bomba kumandası var yere yerleştirilmiş bombaları patlatmaları için teröristlere büyük bir oyun oynandı orayı bomba yağmuruna çevirdiler Yavuz elindeki mavi olan bomba kumandasına bastığı zaman oradaki teröristleri öldürüyor. Yani Time saldırmaya gelenleri Tim yerde bir ediyor. Yavuz ve Derya’nın düğününden bahsedecek olursak düğün olacak..

Fragmanda hain planı sonrası Çolak timi tarıyor ancak tahminlerimize göre bu kadar kan dökülüp diziden ayrılanların sayısı o kadar çok olmayacak. Fragmandaki Çolak’ın tarama sahnesinde timden kimse ölmeyecek çelik yelekler ile Çolak’a karşı plan yapan ayağa kalkacak ve Çolağa karşı saldırıya geçecektir.

Herkes fragmanı izledikten sonra Yavuz komutan ölecek mi? Erdem albay ölecek mi? Tim ölecek mi? sorularını sormaya başladı. Ancak bizim tahminlerimize göre kimse ölmeyecek Çolak’a karşı plan yaparak tuzak kuran tim Çolak ve adamlarını öldürecek ve dizi tam mutlu son denmese bile timdeki askerlerin hiç biri ölmeyecek.

Söz 84. bölüm fragmanı yayınlandı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.