Söz Çaylak Neden Öldü Diziden Çıktı mı Geri Gelecek mi? Aytaç Şaşmaz

Söz Çaylak Neden Öldü Diziden Çıktı mı Geri Gelecek mi? Aytaç Şaşmaz… Söz dizisi 3. sezonu yeni bölümünde diziden bir şehit veriliyor. Söz dizisi yeni sezonun 6. bölümünde Tim bir şehit veriyor. Tim’in verdiği şehit kim oldu? Bilgileri paylaşmak için sizlerle bu konumuzu paylaşıyoruz.

Söz dizisinde Çaylak lakabı ile bulunan İstihkam Uzmanı ve Uzman çavuş olan komutanların en genç ve tecrübesiz olan Feyzullah Altıparmak karakteri diziden ayrılıyor. Çaylak yakışıklılığı diyalogları ile ilk bölümden itibaren herkesi etkiledi. Takipçileri hayranları oluştu. Bu yüzden Söz dizisinde Çaylak karakterinin ayrılması seyirciyi çok üzecektir.

Söz dizisinde Çaylak karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz diziden ayrıldı. Aytaç Şaşmaz diziden şehit olarak ayrılıyor. Uzman çavuş Feyzullah Altıparmak Çaylak karakteri şehit oluyor. Söz dizisi yeni sezona başladı ancak yeni sezona başladığı günden beri reytinglerde 1. sırada yer alamadı.

Aslında her zaman çok başarılı bir reyting aldı. Söz dizisi Çukurdan sonra totalde 2. sırada yer alıyor. Önceki sezon birinciliği elinde tutan Söz dizisine bu ikincilik bile az geliyor. Bu yüzden de diziden önemli bir karakterin ayrılması gerekiyordu belki de. Diziden önemli bir karakter hem de şehit olarak diziye veda edince şehit sahneleri her zaman çok izlenir. Bu yüzden de Söz dizisinde Çaylak karakteri şehit olarak diziden ayrılacak. Söz dizisi son bölümünde yaşanacak olan şehit olma anı ve sonrasında şehit cenazesinin olacağı sahneler dizinin çok izlenmesine sebep olacaktır.

Söz dizisinde Çaylak rolünü canlandıran Aytaç Şaşmaz Kimdir?

1994 İstanbul doğumludur. İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olan Aytaç Şaşmaz’da kardeşi gibi oyuncudur. Başarılı kardeşler yakışıklı oluşlarıyla da ilk bakışta dikkat çekiyor.  Aytaç Şaşmaz oyunculuk eğitimi almıştır. 2017 yılında Kötü Çocuk sinema filminde rol almıştır. Aytaç Şaşmaz Coca Cola reklam filminde rol aldı. Aytaç Şaşmaz ilk dizisi Söz dizisi olmuştur. Söz dizisinde Çaylak karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz diziden şehit olarak ayrılıyor.

Aytaç Şaşmaz Söz dizisinden sonra hangi dizi de rol alacak? Bu bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Söz dizisi gelecek hafta reytinglerde birinci olacaktır diye tahmin ediyoruz. Söz dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2018