Söz Derya Kimdir? Söze Yeni Gelen Savcı Derya Bilgileri (Deniz Baysal)

Söz dizisine yeni gelen oyuncu Derya Kimdir? Söze Yeni Gelen Savcı Derya rolü Bilgileri nasıl bir karakter olacak (Deniz Baysal) Yavuz karakteri ile Derya Savcı aşk yaşayacak mı gibi soruları sitemizde sizler için cevaplayacağız..

Söz dizisi yeni sezonunda dizinin önemli oyuncuları diziden ayrılırken diziye yeni oyuncularda dahil oldu. Söz dizisi yeni sezonunda diziden Bahar karakteri ölerek ayrıldı. Yavuz ve Bahar aşkı bitmiş oldu. Bahar ölünce de Yavuz hayata karşı umutlarını ikinci defa yitiriyor. Yavuz artık başka bir görev ile ülkesine hizmet edecek. Ama hangi rolde ve hangi isimle. Çünkü yeni sezon fragmanında Yavuz’un sorgusunda Yavuz kelimesi söylendiğinde Yavuz ölüm diyor. Muhtemelen Yavuz yeni bir isimle başka bir görevle karşımıza çıkacak.

Söz dizisi Tims&B yapımcılığında ekrana gelirken yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu’nun yaptığı projenin senaryosunu Ethem Özışık yazıyor. Söz dizisi yeni sezon fragmanında bir başka dikkat çeken şey de Yavuz’un sorgusunu camın arkasından izleyen yeni oyuncu. Söz dizisine yeni katılan bu oyuncu Derya. Derya dizide Cumhuriyet Savcısı olarak rol oynayacak. Okulu birincilikle bitiren Derya doğuda teröristlerle ilgili girdiği davalarda görev yaparak derece kazanmıştır görevinde.

Söz Derya Kimdir? Söze Yeni Gelen Savcı Derya Bilgileri (Deniz Baysal)

Derya başarılı bir savcıdır. Söz dizisi yeni sezonunda Derya Savcı rolünü canlandıracak olan oyuncu Deniz Baysal. Deniz Baysal Kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Söz dizisi Derya Savcı Deniz Baysal Kimdir Bilgileri;

1991 İzmir de doğan güzel oyuncu Celalbayar Üniversitesinde dış ticaret eğitimi aldı. 10 yaşından itibaren İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı ve 10 yıl tiyatro oyunculuğu yaptı. Deniz Baysal palyaçoluk yaptı ve çocuk oyunlarında oynadı. Tiyatro hocasının teşvikleriyle oyunculuğa başladı. İlk oyunculuk deneyimi 2011 yılında Derin Sular dizisi ile oldu. Deniz Baysal’ın rol aldığı diziler aşağıda;

2016- Rüzgarın Kalbi
2016- Sevda Kuşun Kanadında
2015- Beyaz Yalan (Alara)
2014 – Kaçak Gelinler (Kainat) (TV Dizisi)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller (TV Dizisi)
2012 – Babalar Ve Evlatlar (TV Dizisi)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller (TV Dizisi)
2012 – 2013 – Kayıp şehir (TV Dizisi)
2011 – Derin Sular (Nisan) (TV Dizisi)

Geçtiğimiz sezon canlandırdığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki başrolü Hazan karakteri ile oldukça popüler olan ve 2 sezon boyunca dizide başarıyla rol alan Deniz Baysal Söz dizisine Savcı Derya rolü ile dahil oldu. Savcı Derya Kimdir? gerçek adı ve bilgilerini yazdıktan sonra Yavuz komutan ile nasıl bir ilişkisi olacak birbirine aşık olacak mı Bahar karakterini ölmesi ile Savcı Derya olarak dizinin başrolüne geçen Deniz Baysal bakalım oyunculuğunu burada da konuşturacak mı izleyip göreceğiz.

Deniz Baysal en son Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan rolünde oynadı. Bu dizi ile çok beğenildi. Deniz Baysal’ın yeni dizisi Söz dizisindeki Derya karakterinin de hakkını vereceğine eminiz. Savcı Derya olarak Söze dahil olan Deniz Baysala dizide başarılı bir rol diliyor, Kendisine başarılar diliyoruz.

Günün Sorusu: Söz Derya rolü karakteri kimdir konusunda sizlere bilgiler verdik. Söze Yeni Gelen Savcı Derya karakteri olan (Deniz Baysal) sizce dizideki boşluğu doldurabilir mi? Fazilet hanımdaki rolünden sonra yeni dizisi Söz de Savcı Derya rolüne alışabilir mi yada izleyenler onu dizide kabullenebilir mi? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi aşağı bekliyoruz. Ayrıca Yavuz ile Savcı Derya birbirine yakışır mı? Sevgili olurlar mı lütfen aşağıdaki resmi de görerek yorumlarınızı aşağı yazınız…

Söz Derya Kimdir? Söze Yeni Gelen Savcı Derya Bilgileri Yavuz ile Savcı Derya aşkı sizce olur mu? Yavuz ile Savcı Derya aşkı yaşanır mı Bahar karakterinden sonra Sarı komutan bir kez daha aşık olacak mı Savcı Deryaya..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Derya Kimdir? Söze Yeni Gelen Savcı Derya Bilgileri (Deniz Baysal) (4 Yorum)

  1. Oynadığı dizide rol arkadaşıyla rol gereği aşk varsa olur eğer yoksa bu tamamen oyuncuları ilgilendiren bir durum ikisini de tebrik ediyorum rollerini çok iyi oynuyorlar

Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018