Connect with us

Dizi Haberi

Söz Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Pazartesi akşamlarının rekorlara doymayan dizisi Söz yeni yılın ilk günü 1 ocak 2018 pazartesi günü yeni bölümü ile ekrana gelecek mi gelmeyecek mi var mı yok mu merak konusu oldu. Dizi severler yeni yılın ilk gününe rastlayan pazartesi günü Söz Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? gibi soruların yanıtlarını şimdiden merak etmeye başladılar. Bizde hemen yanıt verelim istedik.

Söz dizisi 1 Ocak pazartesi günü yayınlanması beklenen 28. Bölüm fragmanını 1 ocak günü değil 8 ocak 2018 pazartesi günü yayınlanacağını duyurdu ve fragmanını yayınladı. Dizi ekibi yeni yıl içi 10 günlük tatile çıktı. Haklı olarak dizinin ekibi bu reyting başarısından ve reklam gelirlerindeki büyük paydan dolayı bunu çoktan haketmiş görünüyor.

Söz Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Neden Yok? Diziler yeni yılın ilk haftasında reklam paylarının yeniden düzenlemesi sebebi ile genellikle ekran gelmiyor. Ayrıca 1 ocak 2018 günü resmi tatil olduğu için dizinin ekibi de izinde olduğu için bir haftalık çekim eksikliği reklam düzenlemeleri nedeni ile verilen araya denk geldiği için Söz dizisi 1 ocak pazartesi yayınlanmayacak.

Yeni yılın ilk haftası resmi reyting kuruluşu tarafından kanallar arası reklam düzenlemeleri yapılıyor. Bu düzenleme nedeniyle kanallara reklam ödemesi en düşük miktar üzerinden yapılıyor. Haliyle reytingi yüksek ola dizi ve kanallar önemli dizilerini düşük reklam gelirlerinden dolayı yayınlamak istemiyorlar.

Söz Dizisi 8 Ocak 2018 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Dizi ekibi hem 1 ocak sonrasındaki izinden dönüp çekimlere başlamış olacak hemde dizinin reklam düzenlemeleri dolayısı ile zorunlu olarak verilmiş olan aradan sıyrılmış kurtulmuş olacaklar. Söz Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi yayınlanmayacak dizi kaldığı yerden 8 ocak günü devam edecek.

Star tv Söz Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? sorusuna sizde cevap yazabilirsiniz.

Son Dakika: Star tv her hangi bir açıklama yapmadı henüz. Dizinin son dakika değişikliği olmazsa 1 Ocak pazartesi günü yayınlanmayacağı belirtildi. Bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Söz Dizisinin reklam düzenlemeleri dolayısı ile 1 ocak 2018 günü olmaması sizce doğru mu? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Söz dizisinin Bu hafta olmaması izleyiciyi diziden soğutur mu sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.. (Peki 1 ocakta ÇUKUR dizisi Var mı? )

Continue Reading
Bunları da seversin..
1 yorum

1 yorum

  1. ömer

    28 Aralık 2017 at 21:39

    hayır ya abi

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top