Söz Dizisi 3.Sezon Var mı Yok mu, Söz 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak mı?

Star tv de merak edilen ve rekorlar kıran Söz dizisi 3.Sezon Var mı Yok mu? Söz 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? sorusu çok merak ediliyor. Star tv de pazartesi akşamları yayınlanan ve her bölümü ile merak konusu olmaya ve oldukça iyi reytingler almaya devam eden Söz dizisinde gelecekte neler olacak Mayıs 2018 de sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda edip bitecek mi merak konusu oldu.

Her bölümü ile 7 den 77 ye tüm yaş kesimlerinden izleyici kitlesine sahip olan ve oldukça güzel bir senaryosu olan dizi sezon boyunca rekor seviyelerde 10 üzerinde reytingler alarak hem kendi kalitesini konuşturdu hemde star tv reklam pastasından en büyük payı alarak kendini medya dünyasında ispatladı. Ayrıca haftalık reytinglerde de Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra genellikle 2. olan Söz dizisi erişilmesi zor bir rekora da imza atmış ve heme uzun soluklu hemde çok merak edilerek beklenen bir asker dizisi oldu.

Söz dizisinin 2018 sezonunda final mi yapacağı yoksa sezon finali yaparak kaldığı yerden Eylül 2018 de devam mı edeceği oldukça merak ediliyordu. Aldığımız son bilgilere göre yüksek ölçülerden reyting alan Söz dizisi 2018-2019 sezonu içinde star tv ile anlaşarak adeta rekortmen dizinin geleceğine ışık tutmuş oldu.

Reytingleri çok iyi giden Çukur gibi popüler bir diziye rağmen izleyenlerini hiç kaybetmeyen ve reytinglerde hiç azalma olmayan Söz dizisi 2019 yılında da rakip tanımadan pazartesi günlerine damga vurmaya devam edecek görünüyor.

Benzer dizileri reytinglerde zor duruma düşüren ve hatta İsimsizler dizisi gibi bazı dizileri de erken finale zorlayan Söz dizisi oldukça kalıcı gözüküyor yerinde. Reytingleri azalmadığı gibi artmaya devam eden ve her hafta daha da üstüne katarak ilerleyen Söz dizisinde yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek olan ekip bakalım başarılarına devam edecek mi izleyip göreceğiz.

Sizlerde Söz dizisi 3.Sezon Var mı Yok mu? Söz 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? sorusuna cevap verebilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi 3.Sezon Var mı Yok mu, Söz 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? (2 Yorum)

  1. Çoğu kişi söz dizisine alıştı.Bence burada bitmemeli. Hatta 2 sezon daha devam etmeli. 2020’de bitse daha iyi olur bence

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2018