Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019)

Sevilerek izlenen ve reyting rekorlarını bir bir kıran Söz dizisinde yeni 3. sezon 17 Eylül 2018 pazartesi günü başlıyor. Söz Dizisinin 3. Yeni Sezonunda Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019) diziden hangi oyuncular ayrıldı çıktı burada sizler için yanıtlayacağız. Sizlerde merak ettiğiniz isimleri aşağı yazabilirsiniz..

2018-2019 yeni sezonuna 17 Eylülde merhaba diyen Söz dizisi kadrosu her geçen gün daha da büyümeye başladı. Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Bahar karakterinin diziden ayrılması ile merak konusu olan Kadın başrol oyuncusunun kim olacağı da yeni sezon tanıtım fragmanları ile ortaya çıktı.. İşte yeni 3. sezonda Söz dizisine yeni katılan oyuncular hakkındaki bilgileri..

Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

1- Sarp Akkaya – Söz Dizisinde Kasap Dragon Ratkoviç

Söz dizisinin 3. sezonundaki en etkili oyuncu transferlerinden birisi Sarp Akkaya. Oldukça maharetli olan oyuncumuz Söz dizisinde Kasap Dragon Ratkoviç rolünü canlandıracak. Sarp Akkaya 13 Mayıs 1980 tarihinde doğmuştur. Dizi oyunculuğuna olan merakı ile bir çok dizi ve filmde oynamıştır. En akılda kalan rolleri Ezel dizisi ile Suskunlar dizisindeki rolleri olmuştur.
Kasap Dragon Ratkoviç rolü kimdir

Sarp Akkaya Söz dizisinde oldukça etkili azgın bir terörist başını canlandıracaktır. Kasap Dragon Ratkoviç Söz dizisinde acımazsızlığı ile damga vuracak azılı bir katildir. Time karşı kuracağı pusular ile akıllara kazınacak olan Kasap Dragon Ratkoviç ve sevgilsii rolünde oynayacak olan Nadya dizide oldukça etkin rol almaya başlayacaklar.. Kısacası Söz 3. sezon Kasap Dragon Ratkoviç ve Nadya karakterleri ile oldukça heyecanlı geçecek gibi görünüyor..Söz dizisi yeni oyuncular Kasap Dragon Ratkoviç hakkında bilgiler

2- Selin Deveci – Söz Dizisinde Nadya Rolü Kasap Dragon Ratkoviçin Sevgilisi

Oldukça güzel bir kız olan Selin Deveci Söz dizisinde canlandıracağı Nadya rolü ile oldukça merak edilecek olan bir diğer isim olacak. Siztemizde sizler için hazırlamış olduğumuz Söz Nadya Kimdir? konusunda detayları bulabilir ve Kasap Dragon Ratkoviç’in sevgilisini oynayacak olan oyuncunun detaylarını görebilirsiniz..

Selin Devecinin oynayacağı Nadya karakteri oldukça hırslı ve Kasap Dragon Ratkoviç ile birlikte kendini aşan saldırgan bir karakterdir. Sevgilisi gibi terör estirecek güzelliği ile her yere girip çıkabilecek ve istihbarat toplamada sevgilisine yardımcı olacaktır. Güzelliğini çoğu yerde kullanıp erkekleri etkileyip can evinden vurmaya çalışacak.
Söz Dizisinde Nadya Rolü hakkında bilgiler

Söz Dizisinde Nadya karakterini canlandıran oyuncu Seli Deveci Türk asıllıdır ve Almanya’da Berlin’de yaşamaktadır. Açık kahverengi saçları olan 171 cm boyunda 52 kg ağırlığındaki oyuncu Almanca ve Türkçe’yi çok iyi ibliyor. Geçen sezon Çukur dizisinde Elvisin sevgilisi olarak oldukça iyi bir oyunculuk çıkarmıştı…

3- Deniz Baysal – Söz Dizisi Savcı Derya karakteri

Geçtiğimiz sezon Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alan Deniz Baysal bu sezon Söz dizisine gelen ve başrolü Aybüke Pusat’tan devralan oyuncu oldu. 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de doğan güzel oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almış oyunculuğu ile kendinden söz ettiren bir dizi oyuncusudur. FHVK dizisindeki Hazan karakteri ile seyircilerin hatırlayacağı bir isimdir.

Söz Dizisi Savcı Derya karakteri kimdir
Söz Dizisinde Savcı Derya olarak izleyeceğimiz Deniz Baysal oldukça güçlü bir karakter olan ve tuttuğunu koparan bir savcı olan Derya karakterine hayat verecek. Söz dizisinde askeri bir kanat olunca bu askeri savcılık makamı ile destekleyecek hemde Yavuz komutan ile yakınlaşacak olan Savcı Derya oldukça fazla sahnede izleyeceğiz. Baharın yokluğunda Yavuz komutana ilaç gibi gelecek Savcı Derya.. Detaylı bilgi için >> Söz Savcı Derya Kimdir?

4- Ece Çeşmioğlu – Söz Dizisi Melisa karakteri

Söz Dizisi Melisa karakterinde oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Ece Çeşmioğlu’dur. Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro Bölümünü bitiren ve mezun Çocuklar Duymasın dizisinde oyunculuğa başlayan güzel ve başarılı oyuncu son olarak geçtiğimiz sezon Show tv de yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren karakteri ile oldukça beğeni toplamıştır..
Söz Dizisi Melisa karakteri Ece Çeşmioğlu

Söz Dizisi Melisa nasıl bir karakter neler yapacak dizide? Aslında bu soruya cevap vermeden önce Keşanlının ne kadar yalnız kaldığını biliyor olmamız lazım. Keşanlı Mücahit ile bir aşk yaşayacak olan ve söz dizisine yeni gelen Melisa karakteri oldukça merak edilen bir başka isim oldu yeni 3. sezonda.. Söz Dizisi Melisa hakkında detaylar için >> Söz Dizisi Melisa Kimdir?

5- Söz Dizisi Yeni 3. Sezon gelen oyuncu: Atsız Karaduman

6- Söz Dizisi Yeni 3. Sezon gelen oyuncular: Mine Çayıroğlu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018